AJDA PEKKAN, BACAKLARINA TAKANLARA NE DEDİ?

Ajda Pekkan, performansından çok bacaklarının konuşulduğu konserinden sonra yazılanlara ve söylentilere bakın nasıl yanıt verdi...

Magazin

AJDA PEKKAN, BACAKLARINA TAKANLARA NE DEDİ? Star TV'de Sema Eren, Yüksel Şengül ve Bircan Usallı Sılan'ın sundukları 'Aramızda Kalmasın' isimli programın konuğu olan Ajda Pekkan, son konserinden sonra magazinin gündemine gelen ve hayli konuşulan bacaklarıyla ilgili soruya verdiği yanıtlarla magazincilere de bir anlamda mesaj vermiş oldu.

Basında, Pekkan'ın konserinin de önüne çıkan bacaklarına sambacıların giydiği çoraptan giydiği, bir takım ürünler sürdüğü gibi bazı spekülasyonlar yapılmıştı.

Ajda Pekkan, programda bacaklarının güzelliğiyle ilgili sözler üzerine, bir spor hocası eşliğinde her gün çok sıkı spor yaptığını belirterek "Köle gibi çalışıyorum. Elinde kamçıyla çalıştırıyor. Çünkü ben tek başıma çalışamıyorum... Benim bu sizin takıntınız olan bacaklarım hadisesine gelince, eğer ben kendime ses olarak ve yorumcu olarak ihtimam göstermeseydim, gösteremeseydim ve bu konuda da bunun farkında olmasaydım, katiyen bacağım değil parmağımın ucunu göstermezdim. Bu sadece bir bütündür" diye konuştu.

Bacaklarının görünmesinin şovunun bir parçası olduğunu ifade eden Ajda Pekkan, "Her dakika bacak şov yapmadığıma göre. Yani kırk yılda bir kere hayatımda. Hatta bundan sonra başka projelerimiz de olabilir bacaklarla ilgili.. Bir de genetik yani, bacak yapılamaz ki çocuklar. Herşeye bir iftira atılır, bir şey söylenir ama bacağa bir şey söyleyemezsin yani" dedi.

Brezilya'dan sambacıların giydiği çoraplardan geldiği ve onu giydiği iddialarına da yanıt veren Ajda Pekkan, "Hayır öyle birşey yok. Onlar belli olur zaten. Öyle bir şey giysem, zaten giyerim, giydim derim ama önemli olan çoraplı ya da çorapsız olmak değil. Mühim olan o anatomi" açıklamasını yaptı.

O FETİŞİ İYİ KULLANIRSAN GOL ATMIŞSIN DEMEKTİR!

Ajda Pekkan, programın ilerleyen dakikalarında Eurovision'un konuşulduğu esnada Sema Eren'in "Hadise'nin bacaklarını beğendiniz mi?" sorusuna da imalı bir yanıt verdi:

"Şöyle söyleyeyim, ben bacaklarla katiyen... Onlar kişisel fetişler. O yüzden buna da saygı duyuyorum. Bu fetişi iyi kullanıyorsan eğer, o zaman çok başarılısın, iyi gol atmışsın demek oluyor. İyi kullanamadığın takdirde sana dönüyor."

Eren'in "Siz iyi kullandınız" sözlerine de Pekkan, "Öyle sayılır" yanıtını verdi.

Televizyon Gazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: