Ajda Pekkan Bodrum'da kendine geldi!

Bodrum'a tatile giden Ajda Pekkan, geccelerin keyfini sürdü. Pekkan, Yalıkavak Mahallesi'ndeki ünlü bir balık restoranında arkadaşları ile yemek yiyip, kafasını dağıttı.

Magazin

Ajda Pekkan Bodrum'da kendine geldi! Ajda Pekkan, 8 Mayıs'ta Bodrum'a tatile gitti. Pekkan, Bodrum geccelerinin tadını çıkardı.

Dün akşam Yalıkavak Mahallesi'ndeki bir balık restoranında görülen Süperstar, balık, kalamar ve deniz börülcesi salatası yedi. Restoran çıkışında hayranlarının fotoğraf çekilme isteğini geri çevirmeyen Ajda Pekkan, sevenleriyle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Pekkan'ın sıcak ve samimi davranışları dikkat çekti.

Ajda Pekkan fiyatı düşürdü!

Ajda Pekkan fiyatı düşürdü!Moralinin yüksek olduğunu 5-6 günlük bir tatil ve dinlenmek için Bodrum' a geldiğini dile getiren Pekkan "Bodrum'u ve denizi çok seviyoruz. Burada adeta enerji depoluyorum. Bodrum olmasaydı ne yapardık bilmiyorum" dedi.

Basın mensuplarının, "Ailesi, genç sevgilisini istemiyor" iddialarını hatırlatması üzerine Ajda Pekkan, bu tür haberleri yapanlar hakkında avukatları aracılığıyla suç duyurusunda bulunduğunu vurgulayarak, "Sürekli yaşıma vurgu yapıyorlar. Bunun çok basit olduğunu düşünüyorum. Yaş vurgusu yaparak beni küçük düşürmeye ve kişiliğimi zedelemeye çalışıyorlar. Doğru olmayan şeyler yazılıyor. Elbette ki bizim de bir sabrımızın sonu var. Kimse ile kötü olmak istemiyorum. Ancak, bu her önüne gelenin herşeyi aslı olmadan yazabilmesi hakkını doğurmaz. Hakkımı yasal yollardan arayayacağım. Bu konu ile ilgili fazla konuşmak istemiyorum. Gereğini yargı yapacak, bu suçu işleyenlerin iddialarını kanıtlaması gerek. Hepbirlikte göreceğiz" dedi.

Ajda Pekkan’dan

Ajda Pekkan’dan "Rencide oluyorum" şikayeti!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: