Ajda Pekkan-Bülent Ersoy kavgası mahkemeye taşındı!

Kendisine selam vermeyen Ajda Pekkan'a "hödük, ucube" gibi hakaretlerde bulunan Bülent Ersoy için suç duyurusu yapıldı

Magazin

Ajda Pekkan-Bülent Ersoy kavgası mahkemeye taşındı! Ajda Pekkan önceki gün Çağlayan Adliyesi'ne giderek Bülent Ersoy hakkında açtığı hakaret davası nedeniyle savcılığa ifade verdi. Sanatçı, meslektaşı Ersoy için "Şahsiyetimi, onurumu rencide etti" dedi.

'SEN NEYİNE HAVA YAPIYORSUN'
Bülent Ersoy, Bodrum'da bir muhabire iftarda kendisine selam vermeyen Ajda Pekkan hakkında "O ayakkabı koleksiyonu yapmaktan evvel Allah'ın selamını vermeyi öğrensin, küstah. Masaya geldi hödük, bir Allah'ın selamını vermedi. Sonra sen kime numara yapıyorsun yani kime bu nağmelerin? Yaptığın insan kim? Orhan Gencebay ile ben varım. Senden aşağı bir insan yok ki. Senden yukarısı hatta var, nesli tükenmiş. Efendim sen neyine hava yapıyorsun? İnsan girişte 'Merhaba arkadaşlar' der. Bir şirin olur. Böyle ucube. Orada oturuyorum zangoç gibi. Görmedi mi beni? Aynı masadayız. Allah onu ıslah etsin" demişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: