AJDA PEKKAN, DANSÇISININ POPOSUNU ELLEDİ

Ajda Pekkan 2011 yazının ilk konserinde hayranlarını coşturdu

Magazin

AJDA PEKKAN, DANSÇISININ POPOSUNU ELLEDİ Sahneye ilginç kostümlerle çıkan Süperstar, yeni ve eski şarkılarını dansçılar eşliğinde seslendirdi.

Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde Süperstar Ajda Pekkan konseriyle start verdi. Süperstar Ajda Pekkan 2011 yazının ilk konseri ve yeni albümünün şarkılarını seslendirdiği konserinde hem sahne şovuyla hem de sesiyle büyüledi. Sahnede yaklaşık 2,5 saat kalan ve üç kıyafet değiştiren Ajda Pekkan, yeni albümünün çıkış parçası olan söz müziği Tarkan'a ait "Yakar Geçerim" parçasını yoğun istek üzerine 3 kez okudu.

DOSTLARI AJDA'YI YALNIZ BIRAKMADI

Yarısı gelinlik yarısı damatlık şeklinde tasarlanan kostümü ile büyük beğeni toplayan Süperstar'ı izleyenler arasında Semiramis Pekkan,Burak Özçivit ve sevgilisi Başak özer, Ender Saraç, Ziynet Sali, Fulya-Buse Terim, Ömür Gedik, Esin Maraşlıoğlu, Sinem Yıldırım, Ayşegül-Muharrem Toplusoy, Akırı-Zafer Kozanoğlu gibi ünlü isimler de bulunuyordu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: