Ajda Pekkan, Harbiye'ye damga vurdu!

Sanatçı Ajda Pekkan, BKM organizasyonuyla düzenlenen "Denizbank Açık Hava Konserleri" kapsamında sevenleriyle buluştu. Kızakla sahneye çıkan Ajda Pekkan, konserinin diğer kısmında ise Game of Thrones tahtıyla sahneye indi.

Magazin

Ajda Pekkan, Harbiye'ye damga vurdu! Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda uzun yıllar sonra özel bir şovla sahne alan Ajda Pekkan'ın konserine hayranları yoğun ilgi gösterdi. Sahnede kısa bir konuşma yapan Ajda Pekkan, bu konser için uzun süreli bir hazırlık yaptıklarını, heyecanlı olduğunu söyledi.

Ajda Pekkan Bodrum'da kendine geldi!

Ajda Pekkan Bodrum'da kendine geldi!Kızakla sahneye çıkan Ajda Pekkan, konserinin diğer kısmında ise Game of Thrones tahtıyla sahneye indi.

Süperstar, Tekirdağ'ın Çorlu ilçesindeki tren kazasında hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diledi.

O yalıdan haberim yok!

O yalıdan haberim yok!İki bölümden oluşan konserde Ajda Pekkan, aralarında "Kendimi Sakladım", "Yakar Geçerim", "Palavra" ve "Vitrin"in bulunduğu sevilen birçok parçasını sevenleriyle birlikte seslendirdi.

Konseri Gülşen, Şevket Çoruh, Demet Akbağ, Asuman Dabak, Ebru Cündübeyoğlu, Nihat Odabaşı, Tarık Ünlüoğlu ve eşi Gülenay Kalkan gibi birçok ünlü isim de dinledi.

Ajda Pekkan'dan samimi açıklamalar!

Ajda Pekkan'dan samimi açıklamalar!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: