Ajda Pekkan, İngilizce albüm yapacak!

1970'li yıllarda Almanca ve Fransızca şarkılar söylediği plakları satışa çıkan Ajda Pekkan, şimdi de bir İngilizce albüm için kolları sıvadı

Magazin

Ajda Pekkan, İngilizce albüm yapacak! Önceki gün Kanyon'daki konserinde söylediği İngilizce şarkılarla hayranlarını coşturan Süperstar'ın albümü yaza doğru çıkacak.

FRANSICA ALBÜM ÇIKARTMIŞTI
Ajda is coming! Türk pop müziğinin Süperstar'ı Ajda Pekkan, yıllar sonra yeniden dünyaya açılıyor. 1970'li yıllarda ilk olarak bir Almanca plağı satışa sunulan Pekkan daha sonra 'Pour Lui' adlı Fransızca albümüyle Fransa'da büyük ses getirmişti. O yıllarda Paris'te ünlü konser alanı Olympia'da sahneye çıkan Süperstar, şimdi bir İngilizce albümle dünyaya açılmak için kolları sıvadı.

KLASİK ŞARKILARINI SÖYLEYECEK
Ajda Pekkan bugünlerde bir yandan Taşkın Sabah yönetmenliğinde Muazzez Abacı ile düet yaptığı sanat müziği albümü için çalışırken bir yandan da Marşandiz Stüdyosu'nda İngilizce şarkılar kaydediyor. Pekkan, yaza doğru çıkaracığı albümde yeni İngilizce şarkıların yanısıra daha önce yabancı dildeki şarkılardan aranje ederek Tükçe söylediği klasik şarkıları da İngilizce söyleyecek.

KANYON'DA PROVA YAPTI
Ajda Pekkan, İngilizce albümün canlı provasını önceki gün Kanyon Alışveriş Merkezi'ndeki yılbaşı partisinde yaptı. 3 bin hayranını izlediği konserde Pekkan, 'New York New York' ve 'Fly Me To The Moon' gibi İngilizce şarkıları söyledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: