AJDA PEKKAN, PHOTOSHOP İDDİALARINA KIZDI!

Magazin

AJDA PEKKAN, PHOTOSHOP İDDİALARINA KIZDI! Bir marka için 25 parçalık özel bir koleksiyon hazırlayan Ajda Pekkan, photoshop’lu olduğu iddia edilen fotoğraflarıyla ilgili olarak, “Siz beğenmediniz mi? Ben resmen kendime âşık oldum” diye konuştu.

magazin

DEFİLEDE GÜNDEM PHOTOSHOP
Ajda Pekkan hiçbir şeyden çekmedi photoshop'tan çektiği kadar!

En son bir giyim markası için hazırladığı, özel koleksiyondan kıyafetlerle çektirdiği fotoğraflara aşırı derecede photoshop uygulandığı iddialarına kızan Pekkan sonunda patladı!

Süperstar, önceki akşam genç modacı ikizler Vanessa ve Raisa Sason'un 'Bohemian Carnaval' adlı defilesinde yine gündeme gelen photoshop iddialarına kızdı.

BENİM İÇİN DUA EDİN LÜTFEN
Photoshop'a karşı olmadığını belirten Ajda Pekkan gazetecilere, "Sürekli bu soru soruluyor. İsterseniz açıp göstereyim" dedi. Genç modacıların defilesini çok başarılı bulduğunu belirten Pekkan şöyle konuştu: "Modacı kızlarımıza destek verelim. Yakında yeni albümüm çıkacak. Yoğunum ve sıkıntılı günler geçiriyorum. Benim için dua edin..."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: