Ajda Pekkan sabahları sevenleri ile buluşuyor!

Ajda Pekkan bundan sonra ENBE'nin müzikleri ile sabah saatleri hayranları ile buluşacak.

Magazin

Ajda Pekkan sabahları sevenleri ile buluşuyor! Ajda Pekkan gelecek sezon sabah programıyla TV’de boy gösterecek.

Kamera arkası için Seda Sayan’ın yönetmeniyle el sıkışan süperstar'ın müzikleri ENBE imzalı

Ajda sonunda ‘Tamam’ dedi. Yakın zaman içinde kendisine gelen önemli program tekliflerini geri çeviren Pekkan, sonunda son teklife evet dedi. Pekkan, DMC Genel Müdürü Samsun Demir’in yapımcılığında sabah programıyla fanlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Programda müzikleri Behzat Gerçeker yönetimindeki ENBE Orkestrası yapacak. Yönetmen için düşünülen isim ise Ayşe Ersayın. Hala Seda Sayan’ın programının yönetmenliğini yapan Ersayın’ın, projenin hayata geçmesiyle birlikte Pekkan’a yönetmenlik yapacağı konuşuluyor.

Daha önceki önerileri nazikçe reddeden Süperstar’ın bu projeye sıcak bakmasının nedeni olarak, yakın çalışma arkadaşları Demir ve Gerçeker’in işin içinde bulunması gösteriliyor.

Dört kişiyle beyin fırtınası

Sürpriz projenin beyin takımı sık sık bir araya gelip fikir alışverişinde bulunuyor. Samsun Demir, Behzat Gerçeker, Ayşe Ersayın ve Ajda Pekkan geçen günlerde özel bir yemek organizasyonunda buluşup son durumu ve yapması gerekenleri değerlendirdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: