Ajda Pekkan tatilde!

Türk Pop Müziği’nin Süper Star’ı Ajda Pekkan konserler ve yeni şarkısının stüdyo çalışmalarıyla geçen yaz sezonunu geçtiğimiz hafta Kıbrıs’ta verdiği konserle kapattı. Süper Star, 15 Eylül’de İstanbul’da vereceği konserden önce enerji depolamak için bir haftalığına yurtdışı tatili yapacak.

Magazin

Ajda Pekkan tatilde! Yaz sezonunun en çok çalışan isimlerinin başında gelen ve yoğun konser dönemini geçen hafta Kıbrıs’ta verdiği konser ile kapatan Ajda Pekkan kış konserleri öncesi kendine bir haftalık yurt dışı tatili verdi.

Hem dinlenip hem kış sonu konserleri için alışveriş yapıp moral depolayacak olan Ajda Pekkan sevenleriyle ilk olarak 15 Eylül'de Vadi İstanbul Açıkhava Konseri ardından da 21 Eylül İzmir Açıkhava Konserleri kapsamında buluşacak.

Dünden bugüne hit olmuş şarkılarından oluşan repertuvarı ve özel bir şov ile sahnede olacak Ajda Pekkan hem İstanbul'da hem de İzmir'de kendini izlemeye gelenlere her zamanki gibi unutulmaz bir gece yaşatacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: