AJDA PEKKAN'DAN ANLAMLI KONSER!

Süperstar Ajda Pekkan, kıtlık ve açlık felaketinin yaşandığı Somali'ye yardım amacıyla Kuruçeşme Arena'da konser verdi

Magazin

AJDA PEKKAN'DAN  ANLAMLI KONSER! Somali'deki insanlık dramına seyirci kalmamak için tüm Türkiye'yi yardıma çağıran şarkıcı, konserine 24 kişiden oluşan Tülay Uyar Müzik Okulu korosuyla birlikte 'Ağlama Anne' şarkısını söyleyerek başladı.

Koroda Egemen Bağış'ın kızı Ecehan Bağış da yer vardı. Yoğun alkışlar içinde teşekkür konuşması yapan Pekkan şunları söyledi: "Böyle anlamlı bir projeye vesile olmak benim için çok büyük bir mutluluk. İnanın oradaki insanlık dramını anlatmak için kelimeler kifayetsiz kılıyor. Bu akşam Somali için yola çıkan iyilik ve merhamet kervanına binlerce teşekkür. Şimdi insanlığın yüzünü Somali'ye dönmeye çağırıyoruz."

TARKAN'A TEKLİF GİTTİ
Yaza damgasını vuran ve klasikleşmiş şarkılarını seslendiren Pekkan'ı o gece sahnede Muazzez Abacı da yalnız bırakmadı. İkili, sahnede iki şarkıda düet yaptı. Konseri izlemeye gelenler arasında Pekkan'ın kız kardeşi Semiramis Pekkan, Nihat Odabaşı, Oya Germen, İzzet Çapa, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış ve eşi Beyhan Bağış da vardı. Yardım konserl erinin devam edeceğini dile getiren Bağış, bir sonraki konser için Tarkan'la görüşme yaptıklarını söyledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: