Ajda Pekkan'dan olay açıklama!

Süperstar Ajda Pekkan, Türkiye'nin ilk ve tek sosyal yaşam kanalı Uçankuş TV'de ekrana gelen "Kuş Bakışı Özel" programına konuk oldu. Can Tanrıyar'ın rahmetli eşi Şafak Tanrıyar'ın vasiyeti üzerine yazdığı "Yakarım Canını" kitabıyla aynı adı taşıyan şarkıyı seslendiren Pekkan, usta gazetecinin oğlu Oğulcan Tanrıyar'ın sunduğu programda ilk kez hiç anlatmadığı çarpıcı itiraflarda bulundu.

Magazin

Ajda Pekkan'dan olay açıklama! İŞTE O AÇIKLAMALAR:

“BEN HİÇ ALDATILMADIM”

İşte böylesine iddialı konuşan “Süperstar” şöyle devam etti: “O yüzden bilemiyorum. Eğer bir gün aldatıldıysam da hiç farkına varmadım. Bu çok saygı duyulacak bir hareket, alkışlıyorum. Çünkü böyle erkekleri seviyor insanlar. Belli etmeyenleri. Tabii ki erkek poligam tabii ki kadına göre… Tabii ki erkek aldatmalı ama bunu göz önünde yapmamalı.”


“AJDA PEKKAN, EVLİ OLDUĞU DÖNEME DE DEĞİNDİ:”

“Normal bir kadın olduğunda nasıl baktıklarını, şöhret olduğunda nasıl baktıklarını evliyken eşimle de paylaşmıştım. “Senin arkadaşların benim arkamdan istedikleri gibi esiyorlar, beni gördükleri zaman 'gelinimiz' diyorlar.” demiştim. Sonrasında da “Ne yapmam lazım?” Gidip de yüzleşmem mi gerekiyor?' dedim. “Hayır Ajda” dedi. “Sen onların en iyi arkadaşısın, benim de eşimsin. Ama bir taraftan da halkın çok sevdiği ve kritize edebileceği bir figürsün.” dedi. O yüzden şizofreniyi çözdüm ben”


Can Tanrıyar'ın eşinin mektupları ve şiirleriyle yaşadığı yüzleşme anlarında ise stüdyoda Oğulcan Tanrıyar, gözyaşlarını tutamadı. Duygusal sahnelerin yaşandığı "Kuş Bakışı Özel", 20 Haziran Cumartesi günü 23.00'da UçanKuş TV'de.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: