Ajda Pekkan'dan Özge Ulusoy'a sürpriz teklif

Seçkin konukların ve özel konuların yer aldığı, hafta içi her gün saat 18.30’da Lifetime’da yayınlanan “Özge Ulusoy ile Lifestyle” programına konuk olan Türkiye’nin Süperstar’ı Ajda Pekkan Özge Ulusoy’a çok ama çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

Magazin

Ajda Pekkan'dan Özge Ulusoy'a sürpriz teklif Uzun zamandır hiçbir tv programına katılmayan ünlü sanatçı meslek hayatından özel hayatına kadar tüm bilinmeyenlerini Özge Ulusoy’la Lifestyle programına anlattı.

Özel hayatı hakkında çarpıcı açıklamalar yapan ve ilk kez evdeki Ajda’dan bahseden ünlü sanatçı “Sosyal hayatım çok yok çünkü evi çok seviyorum. Çok evcilim. Yemek yaparak zaman geçiriyorum. Şimdiki aklım olsa 5 yıldızlı aşçı olurdum. Dünya mutfağını çok seviyorum. Yemek yemeyi de yapmayı da çok seviyorum. Annelerimiz alaturka yemekleri bize çok güzel sundular yedik bitti. Ama ben yenilerle uğraşıyorum. Kendi karışımlarımı kendi damak tadına göre ayarlıyorum. Ayrıca resim yapmayı ve dikiş dikmeyi çok severim çok da güzel dikiş dikerim. Kendime narsist değilim ama yaptığım işe narsistim dedi.

Evdeki Ajda’nın sabah kedinin kumunu toparladığından, onların hangi yemeği yiyeceğini anlamak için 4 çeşit yemek koyduğundan bahseden Süperstar “Merak ediyorum benim için kim yapar acaba bunu” dedi ve en büyük arzusunun modern bir hayvan barınağı yapmak olduğunun altını çizdi.

SUPERSTAR’DAN ÖZGE ULUSOY’A İLGİNÇ TEKLİF!

Keyifli sohbetin sonları yaklaşırken rolleri bir anda değiştiren Ajda Pekkan; Özge Ulusoy’a şarkı söylemeyi düşünüp düşünmediğini sordu. “Catherine Deneuve’un de sesi yok ama çok güzel şarkı söyledi. Konuşuyormuş gibi bizim resitatif dediğimiz teknikle, orkestrayla şiirsel gibi küçük küçük sesini çıkararak yapmanı öneririm hatta sana bu konuda da yardımcı olmak isterim” diyerek Özge Ulusoy’a teklifte bulundu.

Bunlarda ilginizi çekebilir: