Ajda Pekkan'dan playback'li konser!

BKM organizasyonu ile Eylül ayında da izleyicisini unutulmaz konserlerde buluşturan Turkcell Yıldızlı Geceler 5 Eylül akşamı sahnesinde Süperstar Ajda Pekkan'ı ağırladı.

Magazin

Ajda Pekkan'dan playback'li konser! Sahneye beyazlar içindeki kıyafeti ile çıkan Ajda Pekkan, gecce için özel olarak Led ekranlarla çevrelenmiş sahnede ilk olarak ‘Vitrin’ parçasını seslendirdi. Hareketli parçalarıyla Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nu coşturan sanatçı repertuarında ‘Yakar Geçerim’, ‘Arada Sırada’, ‘Heves’, ‘Flu Gibi’, ‘Ben Yanmışım’ ve yaz ayının en sevilen parçalarından biri haline gelen yeni şarkısı ‘Ara Sıcak’ gibi hareketli parçalarına yer verdi. ‘Yine Tek’, ‘Bir Günah Gibi’, ‘Farkın Bu’ ve ‘Tanrı İstemezse’ gibi slow unutulmazlara da yer veren Ajda Pekkan bir kez daha müzik dolu bir gecceye imza attı. Ancak Süperstar Ajda Pekkan konser boyunca birçok şarkısını playback yaparak seslendirdi. Ayrıca ara ara kendi şarkılarını söylerken sözlerini unuttu.

Haber: Eyuphan KURTÇU
[email protected]

Konserden fotoğraflar için tıklayınız...
Foto

İşte Ajda Pekkan'ın sahne performansı...

Video yüklenemedi...SAHNENİN SÜRPRİZ KONUĞU AYNUR AYDIN!

‘Life Goes On’ parçasıyla Almanya’da müzik listelerinde elde ettiği başarıyla ülkemizi temsil eden Aynur Aydın geccede Ajda Pekkan’ın konuğu oldu. Sesini ve performansını çok beğendiğini dile getiren Ajda Pekkan ‘Ayrılıklar Mevsimi’ parçası ile sahneyi Aynur Aydın’a bıraktı. Önümüzdeki günlerde bir düet çalışması için Ajda Pekkan ile biraraya gelecek olan güzel sanatçı Harbiye Açıkhava Sahnesi’ne özel hazırladığı performansı ile ‘Ayrılıklar Mevsimi’, ‘N'olur Gitme’, ‘Measure Up’, ‘İşporta’ ve ‘Life Goes On’ parçalarını seslendirdi.

İkinci yarıda giydiği siyah kıyafeti ile nefesleri kesen, dansları ve fiziğiyle göz kamaştıran Ajda Pekkan’ı izlemeye gelenler arasında Onur Baştürk, Sedef İybar, Ceylan Çapa, Behzat Gerçeker ve eşi Birgül Gerçeker, Demet Sabancı Çetindoğan, Fikret Ercan ve Samsun Demir vardı.

Gecceyi efsane şarkılarından ‘Bambaşka Biri’ ile sonlandıran Ajda Pekkan yoğun ısrar üzerine bis için sahneye dönerek ‘Ara Sıcak’ parçasını 3 kez seslendirdi. Ancak gecceye Ajda Pekkan'ın yaptığı playbacklar ve giydiği transparan kıyafetler damgasını vurdu.

Bunlarda ilginizi çekebilir: