AJDA PEKKAN'DAN SÜRPRİZ TEKLİF!

Önümüzdeki aylarda çıkacak albümü için kendisini stüdyoya kapatan Ajda Pekkan, önceki akşam Bebek'teki kuaföründen çıkarken görüntülendi.

Magazin

AJDA PEKKAN'DAN SÜRPRİZ TEKLİF! DELİRECEĞİM ARTIK!
Albüm çalışmalarının yoğunluğundan yakınan Pekkan, "Her akşam şarkı okuyorum. Dua edin bana, delireceğim artık! Bitsin bu tempo" dedi.

PHOTOSHOP VAR!
Albüm için imaj değişikliğine gitmeyeceğini belirten Süperstar, "Ufak bir illüzyon olacak tabii ki, ama bu saatten sonra saçlarımı punk'çı gibi mi yaptırayım!" dedi. Albüm fotoğraflarında Photoshop kullanıldığını itiraf eden Pekkan, "Şişman görünme korkusu yüzünden bunu herkes yaptırıyor" dedi.

DİZİ FANATİĞİYİM
Tam bir dizi fanatiği olduğunu belirten Pekkan, "Muhteşem Yüzyıl', 'Fatmagül'ün Suçu Ne?', 'Aşk ve Ceza'nın fanatiğiyim. Tekrarlarını da bilgisayardan izliyorum" dedi. Sinemaya gidemediğinden yakınan Süperstar, "Bir gün siz beni götürürsünüz, bir kaçamak yaparız" diye de espri yaptı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: