AJDA PEKKAN'IN YENİ VİLLASI..

Süperstar Ajda Pekkan, Saklı Koru Sitesi'nden satın aldığı villasının içine 5 milyon dolar masraf etti

Magazin

AJDA PEKKAN'IN YENİ VİLLASI.. Son dönemin en popüler ismi ve geçen yazmevsiminin en çok konser veren sanatçısı olan Ajda Pekkan, Bahçeköy Saklı Koru Sitesi'nden 3milyon dolara satın aldığı triplex villasının içine tam 5 milyon dolar harcadı.

Habertürk'ün haberine göre Tarabya'daki villasını 3 milyon 750 bin dolara satan, gelen parayla da Bahçeköy'deki villayı satın alan Ajda Pekkan, “Ömrümün sonuna kadar burada, doğanın içinde yaşamayı düşünüyorum” dediği villasının için hiçbir masraftan kaçınmadı.

Villasının içini baştan aşağı dekore ettiren, yurtdışından en pahalı mobilyaları ve aksesuvarları getirten, alt katına damini bir stüdyo kurduran sanatçı dekorasyon işleri biter bitmez lüks villasına taşındı.

Pekkan'ın 650 metrekarelik kullanımalanı olan triplex villasının, 1 dönüm özel bahçesi, açık havuzu da var. Pekkan'la aynı sitede Gülben Ergen, Beyazıt Öztürk ve Demet Akbağ da oturuyor. Sitenin en havalı ve en pahalı villası ise Ajda Pekkan'ın.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: