AK PARTİ MİLLETVEKİLİ VE FAZIL SAY FENA KAPIŞTI!

Fazıl Say'ın dün gecce Twitter üzerinden başlattığı "din" saygısızlığına AK Partili Milletvekili Şamil Tayyar'dan ağır yanıt geldi!

Magazin

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ VE FAZIL SAY FENA KAPIŞTI! Fazıl Say'ın sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından din ile ilgili attığı mesajlar sosyal medyayı karıştırdı. Say'a hem tepki hem de destek mesajları yağdı. Her şey Fazıl Say'ın Twitter hesabından, "Irmaklarından şaraplar akacak diyorsun, cenneti ala meyhane midir? Her müminine 2 huri vereceğim diyorsun, cenneti ala kerhane midir? Bilmem farkettiniz mi ama nerde yavşak adi magazinci hırsız şaklaban varsa hepsi allahçı, bu bir paradoks mu?" mesajını paylaşmasıyla başladı. Bu mesajın ardından Say'a hem tepki hem de destek mesajları yağdı. Say bu mesajların ardından da, "Muezzin 22 saniyede okudu aksam ezanını yahu. Prestissimmo con fuco!!! Ne acelen var? Sevgili? Raki masasi?" mesajını atınca bir anda sosyal medyanın baş köşesine oturdu. Son olarak yaşanan bu mesaj trafiğine Ak Parti Milletvekili Şamil Tayyar da eklendi. Tayyar, Fazıl Say için Twiter'da şu sözleri yazdı:

Kızanlara söyleyim; o zat Kuran'daki cennet için kerhane veya meyhane mi diye soruyor. Ben de ona soruyorum nerde doğdun kerhanede mi?

Kuran'ın secmeli ders olmasına içerleyip kutsal kitabımız ve ezana küfreden insan kılığındaki Fazil Say, hangi kerhanede dünyaya geldi?


ATILAN TÜM TWEET'LERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: