AKADEMİ TÜRKİYE YARIŞMASI BAŞLADI!

Daha önce atv'de yayınlanan Akademi Türkiye yarışması bu kez Kanal 1 ekranlarında yeniden izleyenlerle buluştu. İlk bölümün açılışında tabi ki elim bir kaza sonucu hayatını kaybeden Barış Akarsu anıldı ve ayakta alkışlandı...

Magazin

AKADEMİ TÜRKİYE YARIŞMASI BAŞLADI! Ekranlarda değişik çizgisiyle farklı bir yer edinen Akademi Türkiye yarışması, ekranlara tekrar merhaba dedi. Yarışmanın ilk bölümünün ilk dakikaları Barış Akarsu'ya ayrıldı.

Akademi Türkiye'nin sunucusu Öykü Serter'in Akarsu ile ilgili yaptığı duygusal konuşmanın ardından jüri üyeleri ve salonda bulunan herkes ayağa kalkarak uzunca bir süre Barış'ı alkışladı ve sevgilerini gönderdi. Aynı zamanda ilk yarışmanın da birincisi olan Barış Akarsu'ya gösterilen sevgi ve coşkulu alkış karşısında Serter'in gözyaşlarını tutamadığı görüldü.

Bu hüzünlü açılışın ardından yarışmacılar tek tek şarkılarıyla jüri üyelerinin ve ekran başındakilerin karşısına gelerek hem kendilerini hem de seslerini tanıttılar. İlk bölüm, doğal olarak tanışma ve başarılar dilemeyle geçti.

Yarışmacılar, İzmir, İstanbul ve Ankara'daki elemelere katılanlar arasından seçildi. Jüri üyeleri arasında ilk yarışmada da yer alan Sabah gazetesi TV eleştirmeni Yüksel Aytuğ ve Cem Ceminay'ın yanısıra Ayşegül Aldinç, Metin Özülkü, Burcu Güneş ve Özdemir Erkan da bulunuyor.

Program boyunca yarışmacıların bir hayli heyecanlı oldukları gözlendi. Jüri üyeleri ise ilk bölümün tanışmaya ayrılması nedeniyle başarılar dilemekle yetindiler. İlk yarışmanın yarışmacıları da stüdyoda hazır bulundular.(Televizyongazetesi)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: