AKALIN İLE SEVGİLİSİNİN OLAYLI YEMEĞİ!

Mersin’in Tarsus İlçesi’nde bir alışveriş merkezinde imza gününe katılan şarkıcı Demet Akalın’ın sevgilisi Okan Kurt ile birlikte gittiği akşam yemeği olaylı bitti.

Magazin

AKALIN İLE SEVGİLİSİNİN OLAYLI YEMEĞİ! Bir çocuğun fotoğraf çekilme isteğine sinirlenen Kurt ile çocuğun babası işadamı Saim Serttaş arasında çıkan kavgada taraflar birbirlerine yumrukla saldırdı. Saim Serttaş, masadan kaptığı rakı şişesiyle Okan Kurt’un boynuna vurdu.

Demet Akalın, Tarsus programından sonra sevgilisi Okan Kurt ile birlikte Mersin’e geçip, akşam yemeği için Mersin Marina bünyesindeki bir restorana gitti

Demet Akalın-Okan Kurt ikilisinin oturduğu masanın yanında ailesiyle yemek yiyen işadamı Saim Serttaş’ın 8 yaşındaki oğlu, hatıra fotoğrafı çektirmek için Akalın’a yaklaştı. Okan Kurt, fotoğraf isteğine tepki gösterdi. Saim Serttaş, hemen arkasında oturan Okan Kurt’a dönüp "Neden tepki verdiniz çocuğun bir saygısızlığı mı oldu?" diye sorarken ortalık karıştı.

Mersin İdmanyurdu Yönetim Kurulu üyesi işadamı Abdi Kurt’un oğlu olan Okan Kurt, yanındaki bir arkadaşıyla Saim Sertaş’a saldırdı. Serttaş da karşılık verince tartışma, kavgaya dönüştü. Birbirlerine giren Kurt ve Serttaş birlikte yere düştü. Serttaş, yerden kalkıp, masadan kaptığı rakı şişesini Kurt’un boynuna vurdu.

Restoran görevlileri kavgayı ayırmaya çalışırken, Demet Akalın yemekli iş toplantılarının yapıldığı salona kaçtı. Restoranda başlayan kavga, otoparkta da devam etti. Taraflar, birbirlerinden şikayetçi oldu. Çağrılan polis ekipleri, birbirlerinden şikayetçi olan Kurt ve Serttaş’ı Cumhuriyet Polis Merkezi’ne götürdü. Olayı öğrenir öğrenmez polis merkezine giden Mersin İdman Yurdu Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı ile Kurt’un babası Abdi Kurt, tarafları bir araya getirdi. Birbirlerinden özür dileyen Kurt ve Serttaş, barıştırıldı ve şikayetlerini geri aldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: