AKAR DOKTORLAR DİZİSİ İÇİN TIP EĞİTİMİ ALDI!

Şöhret'in kıskanç güzeli Oya Akar şimdi şifa dağıtıyor. Doktorlar dizisinde bir asistanı canlandıran Oya Akar, dizi için ciddi bir tıp eğitimi aldıklarını söylüyor

Magazin

AKAR DOKTORLAR DİZİSİ İÇİN TIP EĞİTİMİ ALDI! Yeni sezon çekimleri başlayan Doktorlar dizisinin yıldız adaylarından Oya Akar, dizideki rolleri için ciddi bir sağlık kursu aldıklarını söyledi. Çekimlerin gerçekleştirildiği Anadolu Sağlık Merkezi doktor ve hemşirelerinin oyuncu ekibine

1 - 1,5 ay boyunca eğitim verdiğini belirten Akar, birkaç yıl önce ekranda fırtınalar estiren ?Şöhret? dizisinde lüks ve şöhret takıntısı olan ?Gülçin? karakterinden sonra, insanlara sağlık dağıtan bir kişiyi oynamanın kendisine iyi geldiğini ifade etti.

GÜLÜMSÜN ÜZECEK VE ÜZÜLECEK

Doktorlar dizisinde Gülümsün karakterini canlandıran Oya Akar, rolü hakkında şu bilgileri verdi: Gülümsün, hastanenin asistan elemanlarından. Tıbbı ve doktorluğu çok seviyor. Daha da ötesinde bir insana yardımcı olmak onun için çok önemli. Bu yüzden Gülümsün çok sıcakkanlı ve sevecen. Fakat hikaye ilerledikçe başına bir takım üzücü olaylar geliyor ve kendini de seyircisini de üzüyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: