Akasya Acıbadem’de Teoman Rockçı Babalara Söylüyor…

Akasya Acıbadem, açıldığı günden bu yana ziyaretçilerini yerli ve yabancı önemli müzisyenlerle buluşturmaya devam ediyor. Haziran ayı boyunca da devam edecek olan etkinliklerden merakla beklenen Teoman konseri 15 Haziran’da Akasya Meydan’da…

Kültür-Sanat

Akasya Acıbadem’de Teoman Rockçı Babalara Söylüyor… Yıllardır akıldan çıkmayan beste ve yorumlarıyla Türk müzik tarihinin yaşayan efsaneleri arasına giren Teoman, 15 Haziran Pazar günü saat 21.00’de Akasya Acıbadem ziyaretçileri için sıra dışı bir müzik ziyafeti sunmaya hazırlanıyor. Üstelik bu eğlenceli konseri tüm Akasya ziyaretçileri ücretsiz olarak izleyebilecek.

Yeni nesil yaşam kompleksi Akasya Acıbadem temmuz ayı boyunca sürecek kültür sanat aktiviteleriyle de dikkat çekiyor. IKSV ile de çalışmalarını sürdüren Akasya; 1-16 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek olan İstanbul Caz Festivali’nin de ana gösteri sponsorları arasında yer alıyor.

Tarih: 15 Haziran Pazar
Yer: Akasya Meydan
Saat: 21:00
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: