Akbatı Avym’de "Ece Göksu ile Sevgiliye Caz” konseri

Akbatı AVYM, Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı etkinlikler kapsamında, caz sanatçısı Ece Göksu ve Orkestrası’nın Sevgililer Gününe özel hazırladıkları repertuarla sizleri buluşturuyor. 13 Şubat Cumartesi günü Akbatı AVYM’de “Ece Göksu ile Sevgiliye Caz” konseriyle romantik dakikalar yaşayabilir, Sevgililer Günü için hazırladığımız Çikolata Atölyesi’ne katılarak sevgiliniz için birbirinden lezzetli tatlılar yapabilirsiniz.

Diğer Haberler

Akbatı Avym’de "Ece Göksu ile Sevgiliye Caz” konseri Bir alışveriş merkezinden çok daha ötesini sunarak, ziyaretçilerine hayatın her alanına keyifli dokunuşlar katmayı hedefleyen Akbatı AVYM, Şubat ayını Sevgililer Günü etkinlikleri ile renklendiriyor.

Akbatı AVYM, 13 Şubat Cumartesi günü Sevgililer Günü’ne özel iki eğlenceli etkinliğe ev sahipliği yapacak. Saat 15.00-17.00 arası caz solisti Ece Göksu ve Orkestrası ile “Ece Göksu ile Sevgiliye Caz” konserini zemin kat havuz önünde izleyebilir, yine 13 Şubat Cumartesi günü Lezzet Platformu’nda 12.00-14.00 ve 14.00-16.00 saatleri arasında çikolata atölyelerine katılabilirsiniz. Ücretsiz etkinliklerden Akbatı AVYM’nin tüm konukları faydalanabilecek.

Bunlarda ilginizi çekebilir: