'AKDEV' KİMSESİZ ÇOCUKLAR İÇİN ÇALIŞIYOR

Kimsesiz çocukların mutluluğu AKDEV sayesinde bir gün değil bir ömür sürecek.

Magazin

'AKDEV' KİMSESİZ ÇOCUKLAR İÇİN ÇALIŞIYOR AKDEV Başkanı Gül Karyaldız’ın ev sahipliğinde gerçekleşen anneler günü yemeğinde, Atatürk’ün manevi kızı Ülkü Adatepe başta olmak üzere cemiyet hayatının önde gelen kadınları kimsesiz çocukların yeni anneleri oldu.


AKDEV (Atatürk Kültür Dayanışma Eğitim Vakfı) Başkanı Gül Karyaldız’ın ev sahipliğini yaptığı anneler günü yemeğinde Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan kimsesiz çocuklarla bir araya gelen cemiyet hayatının önde gelen isimleri, çocuklar için bir ömür sürecek mutlu anların temellerini attı.


Atatürk’ün manevi kızı Ülkü Adatepe, Yapımcı Esin Yağmurdereli, Seta Balcı, İranlı holding patronu Şehnaz Zülfikar, emlak sektörü duayenlerinden Sibel Teber, uluslararası modacı Gülafer Ataş, oyuncu ve sunucu Özlem Dinçer, ”Elde Var Hayat” dizisinden tanıdığımız Yeşim Ceren Bozoğlu gibi ünlü isimlerin katıldığı organizasyonda Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan 6 çocuğun bakımı üstlenildi.

Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan küçük Recep Tayyip’in Atatürk’ün manevi kızı Ülkü Adatepe ile kucaklaşması ise bu anlamlı günde davetlilere duygu dolu anlar yaşattı. Çocukların geleceğine yönelik önemli temellerin atıldığı bu mutlu günde AKDEV Başkanı Gül Karyaldız tüm davet katılımcılarına ve Vakıf üyelerine desteklerinden dolayı teşekkür etti.
AKDEV tarafından düzenlenen bu anlamlı günde örnek aile yapısını temsil eden “Elde Var Hayat” dizisi ile Esin Yağmurdereli’ye “Yılın En İyi Aile Dizisi” ödülü verildi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: