Akmerkez Hermes’ten 7 ödülle döndü!

Açıldığı günden bu yana dünya çapında en prestijli uluslararası ödüllere layık görülen Akmerkez, yaratıcılık alanlarında ödüllerin dağıtıldığı uluslararası Hermes Creative Awards’tan bu yıl farklı alanlardaki çalışmalarıyla katıldığı 7 kategorinin tamamını kazandı.

Diğer Haberler

Akmerkez Hermes’ten 7 ödülle döndü! Gençlere daha özgür, daha sosyal ve daha ilham verici ortamlar sunan Akmerkez, yeni dünyanın değişen çalışma anlayışından yola çıkarak, 18-39 yaş arası genç ve genç profesyonellere özel tasarladığı toplantı alanı Young Lions Zone ile Hermes Ödülleri altın kategoride 2 ödül aldı.

2015’te yenilenen yüzüyle açık hava keyfini de misafirlerine daha geniş bir şekilde sunan Akmerkez, şehirden bir nebze olsun uzaklaşmak isteyenlere Üçgen Teras’ta ev sahipliği yapıyor. Ziyaretçileri ferah köşelerinde huzurlu molalara davet eden, şehrin içinde nefes aldıran Üçgen Teras ise yine Hermes Ödülleri altın kategoride 2 ödüle layık görüldü.


Ünlü GQ dergisinin dünya çapında 20 yıldır gerçekleştirdiği GQ Men Of The Year yarışmasının Türkiye bacağı Aralık 2015’de Akmerkez sponsorluğunda Four Seasons Bosphorus Hotel’de gerçekleşmişti. 2015’te başarıları ve tarzlarıyla dikkat çeken 10 erkek ve 1 kadının ödüllendirildiği gece Hermes Ödülleri Platin kategorisinde 3 ödüle layık bulundu.

İstanbulluların hayatının merkezindeki yaşam alanı Akmerkez, yaratıcı sosyal alanları, farkındalık yaratan etkinlikleri ve desteklediği projeleri ile her zaman bir adım öne çıkmaya, Türkiye ve dünyada, global ölçekte bir çok başarıya imza atarak, yeni ve değerli ödüller kazanmaya devam edecektir.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: