Akmerkez üçgen terasla şehrin içinde bir nefes

Nispetiye’ye açılan dünya markası restoranlarıyla açıkhava keyfini misafirlerine sunan Akmerkez şimdi de şehrin ortasında bambaşka bir dünya vaat eden Üçgen Teras ile gün ortasında yada gün sonundaki küçük molalara ev sahipliği yapıyor.

Diğer Haberler

Akmerkez üçgen terasla şehrin içinde bir nefes Üçgen Teras’ta Neler Var?

Akmerkez’de saat 12:00-21:00 arasında hizmet verecek olan Üçgen Teras, şehrin içinde olup yine de şehirden uzak kalmak isteyenler için tasarlandı.
Üçgen Teras’tagün boyunca, çimlerde uzanıp gökyüzünü izlemek, gün içinde devam eden müzik yayınıyla keyifli saatler geçirmek, salıncaklı masalarda toplantı yapmak, silindir masa tenisinde rüzgâra karşı yarışmak ya da şezlong sandalyelerde kitap okumak mümkün. Yalnız kalmak isteyenler için mini evler de bir alternatif olarak dikkati çekiyor.


Üçgen Teras Concierge üyelerine özel ayrıcalıkların da bulunduğu Üçgen Teras’ta, misafirlerin vaktini daha eğlenceli kılacak piknik örtüsü, minder, güneş kremi, gazete, dergi ve kitap ücretsiz olarak sunuluyor.

Yoğun şehir yaşamına dinginlik ve renk katan farklı etkinliklere ev sahipliği yapmaya hazırlanan Üçgen Teras’a misafirler, Akmerkez Yemek Katı’ndan giriş yapabiliyor. Teras, haftanın her günü 10.00-21.00 saatleri arasında açık olacak.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: