Akmerkez'de "Mutluluğun Ekonomisi"

Sürdürülebilir Yaşam Film Festivalinin “dönüştüren belgeselleri” Akmerkez ev sahipliğinde izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Festivalin 8 Ekim’deki konuğu yerelleşme ekonomisini anlatan ‘Mutluluğun Ekonomisi’ olacak

Diğer Haberler

Akmerkez'de "Mutluluğun Ekonomisi" Akmerkez Cinema Pink, ‘Mutluluğun Ekonomisi’ ile dönüştüren elgesellere ev sahipliği yapacak

Akmerkez; Sürdürülebilir bir yaşam için kültürel değişime katkı vermek amacıyla her sene izleyiciyle buluşan Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali’nden bir filme, her ay ev sahipliği yapıyor.

Ücretsiz olarak yapılan gösterimlerin üçüncüsü 8 Ekim Perşembe günü saat 19.30’da gerçekleştirilecek. Helena Norberg-Hodge, Steven Gorelick ve John Page’in yazdığı ve yönettiği “Mutluluğun Ekonomisi” filmi, ekolojikekonomiler inşa etmeyi anlatan yerelleşme ekonomisini anlatıyor. Mutluluğun Ekonomisi bizden insanlığa olan inancımızı tazelememizi talep ediyor ve daha iyi bir dünya inşa etmenin mümkün olduğuna inanmaya çağırıyor.


SÖYLEŞİYİ KAÇIRMAYIN!

Filmin ardından yerelleşme, uygun ölçekli insan toplulukları, ekolojik ve yerel ekonomiler üzerine muhasebe, bağımsız denetim, vergi, danışmanlık ve iç denetim alanlarında uzman olan Mazars Denge CEO’su Dr. İzel Levi Coşkun ile özel söyleşi yine Akmerkez’de gerçekleştirilecek.

Gösterimler ücretsizdir.

Mutluluğun Ekonomisi (Economics of Happiness)
Yönetmen: Helena Norberg-Hodge, Steven Gorelick, John Page
Çeviren: Özge Açıkkol
Yıl: 2011
Süre: 67 dk
Dil: İngilizce, Türkçe altyazı

FİLM GÖSTERİMİ & SÖYLEŞİ

Yer: AkmerkezCinema Pink
Tarih: 8 Ekim 2015 Perşembe
Saat: 19.30 – 21:30
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: