AL JAMAL'DE CAHİDE RÜZGARI!

GERİ SAYIM SONA ERDİ VE ÖZLENEN CAHİDE GECCESİ GEÇTİĞİMİZ ÇARŞAMBA AL JAMAL'DA GERÇEKLEŞTİ.. ÜNLÜLERİN AKININA UĞRAYAN GECCE MUHTEŞEM ANLARA EV SAHİPLİĞİ YAPTI.. İŞTE O GECCENİN EN ÖZEL ANLARI..

Magazin

AL JAMAL'DE CAHİDE RÜZGARI! Dekorasyonu, menüsü, yepyeni showları ve eğlencesi ile 1001 gecce masallarından çıkma Al Jamal, Cahide'nin büyüsüne kapıldı...


Cahide'nin girişine kurulan 12 metrekare dev ekranda Cahide showları gösterildi. Sahneden showlar sokağa yansıtılarak bir ilk gerçekleştirilmiş oldu.

'Eski Tas Eski Hamam' sloganıyla düzenlenen gecce için, girişte çadır kuruldu.

Bu çadıra, göbek taşı konuldu ve kadın-erkek hamamına dönüştürüldü.

Drag queen'ler ve cariyeler gelenleri kadınlar hamamında karşıladı.

Barın içine eski Cahide sahnesinin bir örneği, daha da geliştirilerek 1 gecceliğine hazırlandı. Sahnenin merdivenlerinden inen show grubu böylece iki platformda performanslarını sergilediler.

Personelin giydiği peştemal kıyafetler Londra'da kurulan bit pazari Camden Tomn'dan gecce için özel olarak satın alındı.

Masa örtüleri peştemalden yapılan örtülerle kaplandı. Localara Cahide görüntüsü vermek için metrelerce kırmızı ipek kumaş kullanıldı..

Kese, sabun, ponza taşı ve hamam taşları gelen misafirlere hediye olarak dağıtıldı.

Harem yoluna geccenin sembolü olarak kafes içinde beyaz güvercinler konuldu. Onlarca kafeste yer alan beyaz güvercinler gecce sonu gökyüzüne geccenin karanlığına konuklar tarafından uçuruldu.

Masalara gecce için özel hazırlanan koktelyler hamam tokunyalarının üstüne yazdılarak menü haline getirildi.

Tavandan mankenler geccenin konseptine uygun olarak giydirilerek sarkıtıldı.

Al Jamal'in harem odası, erkekler hamamı haline getirildi. Galatasaray hamamından getirtilen tellaklar gelenleri göbek taşında keseledi, masaj yaptı. Show ekibi köpürtülerek yıkandı.

Gecce için Fransa'dan show grubu getirtildi.

Geccede en çok alkışı Madonna'nın Balkan şarkılarına uyarlanmış haliyle yapılan show aldı. Yerinde duramayan yerli Madonna'ya 15 kişilik dans grubu eşlik etti.

Tüm detayların önceden düşünüldüğü ve uygulandığı geccede Al Jamal, Cahide hayranlarının ve ünlülerin istilasına uğradı. Kapıda uzun kuyruklar oluştu.

Yılmaz Uslu'nun yaş gününün de kutlandığı gecceye birçok ünlü sima katıldı.

Belma Simavi ,Yılmaz Uslu ve Güler Yiğit geccenın sembolu olan beyaz guvercinlerden 10'unu çıkışta uçurdu....

14 Ocak Çarşamda geccesi de düzenlenecek olan Cahide partisi birkez daha herkesi büyüledi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: