ALASIN BE ASLAN ABİM

Sevgilisi Berrak Tüzünataç'la gece yarısı bir takside görüntülenen Nejat İşler'in, ısrarcı çiçekçilerle yaşadığı mücadele Mega Magazin kameralarına böyle yansıdı.

Magazin

ALASIN BE ASLAN ABİM İlişkileri başladığı günden bu yana magazin gündeminden düşmeyen olay sevgililer Berrak Tüzünataç ve Nejat İşler'in çiçek satıcılarıyla girdikleri mücadele Mega Magazin kameralarına yansıdı. Habere göre, gece yarısı bir taksinin içinde yakalanan çift, kameralardan rahatsız bir şekilde sıkışık olan trafiğin açılmasını beklerken, çiçekçilerin gazabına uğradı.

Çifti görünce hemen yanlarına giden ve Nejat İşler'e sevgilisine vermesi için gül satmaya çalışan çiçekçiler, ısrarcı tavırlarıyla sevgililerin moralini bozdu. Bir ara taksinin içindeki Berrak Tüzünataç'a gül vermeyi başaran çiçekçi para yerine gülü geri alınca çifti protesto etti. Tüm bunları sakinlikle karşılayan ikili ise, trafiğin açılmasıyla rahat bir nefes aldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: