Albüm lansmanına ünlü akını!

Kenan Doğulu’nun yapımcılığını üstlendiği Mert Tünay’ın “Çirkin” albümü 14 Nisan akşamı düzenlenen lansman ile müzikseverlerle buluştu. Pek çok reklam müziğinin altına imzasını atmış olan Mert Tünay’ı izlemeye gelenler şarkılara dans ederek eşlik ettiler.

Magazin

Albüm lansmanına ünlü akını! Yapımcılığını üstlenen hem de Mert Tünay’ın yakın arkadaşı olan Kenan Doğulu gecceye sevgilisi Beren Saat ile katıldı. Kenan Doğulu konserden önce “ Mert uzun senelerdir müzik dünyasının içinde olan, herkesin çok sevdiği, değerli bir müzisyen. Bizde Doğulu prodüksiyon olarak onunla çalışmaktan dolayı çok mutlu olduk, keyif aldık. Ayrıcada başarısını taçlandırdığı bu geccede bende onunla kader birliği, iş birliği yapmak istedim. Müzisyenler kalplerini, ellerini, ruhlarını koydular ortaya ve çok güzel bir iş çıkardılar ortaya. Emeği geçen herkesi çok tebrik ediyorum.” Sözleriyle Mert Tünay’a desteğini dile getirdi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

KENAN DOĞULU VE ÖZGE FIŞKIN İLE SÜRPRİZ DÜETLER!

Geccenin sürprizi ise Kenan Doğulu’nun sahneye çıkması oldu. Kenan Doğulu, sahnede de Tünay’I yalnız bırakmadı. Kenan Doğulu ve Mert Tünay birlikte Doğulu’nun ‘Kalp Kalbe Karşı’ ve ‘Tutamıyorum Zamanı’ parçalarını seslendirdiler. Konserdek Özge Fışkın’da, ‘Mayhoş’ parçasında sahneye çıkarak Tünay’a vokal yaptı.

“Çirkin” albümünün lansman geccesine Kenan Doğulu - Beren Saat çifti, Teoman, Yasemin Şefik, Mustafa Altıoklar, Özge Fışkın, Beril Kayar ve Fırat Çelik gibi isimler katıldı.

Mert Tünay’ın yeni klibide ilk kez geccede konseri izleyenler ile paylaşıldı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: