ALDATAN KADININ SİNYALLERİ

Günümüzde artık kadın erkek ilişkilerinin çoğunda aldatma olgusu neredeyse normal birşeymiş gibi oldu. Hatta çift taraflı aldatmalara bile alışmaya başladık.

Magazin

ALDATAN KADININ SİNYALLERİ Aldatmalar haliyle bu kadar çok olunca bizde en kısa yoldan karşı tarafıda üzmeden nasıl bu durumdan kurtulabilirsiniz bir özetleyelim istedik. Çünkü bir ilişki yalanlar ve aldatmalar üstüne kurulursa ve devam ederse iki taraf içinde gerçek dünyada yaşanan bir cehennem olabilir. Bir kadın sizi aldatıyorsa ve bunu size belli etmeye çalışıyorsa nasıl anlayacaksınız?


Sürekli geçen bir isim

Eğer sürekli yeni iş arkadaşından , ya da spor salonundaki hocasından bahsetmeye başladıysa ve konuşmayı sıkılmadan anlatıyorsa. O kişilerle görüşüyor olabilir. Bu isimlerin sizi rahatsız etmesi için sürekli dile getiriyorsa bunda bir yanlışlık arayabilirsiniz.

Sen: "Aşkım, yeni bir macera filmi var gidelim mi?"
Sevgili: "Geçenlerde spor hocam gitmiş çok beğenmiş"
Sen: "Kendimi çok yorgun hissediyorum acaba vitamin falan mı alsam?"
Sevgili: "Bende geçen spor hocama aynı şeyi söylüyordum."

Size paranoyak olun demiyoruz ama eğer normalden fazla o kişilerin adı geçiyorsa dikkat etmenizde yarar var.


Sizi fazlasıyla rahat bırakıyorsa

Bütün kadınlar meraklı ve bir erkeğin hayatını ele almaya çalışan kişiliklerdir. Sizinle 7/24 vakit geçirmese bile bir şekilde sizi kontrol eder. Eğer tam tersi oluyorsa artık sizin ne yaptığınıza nerede olduğunuza dikkat etmiyorsa ve sizinle vakit geçirmek için istekli değilse artık ilişkinize bir göz atmanın vaktide geliyor demektir. Tabii ki kendinize ayırabileceğiniz vaktinizin olması güzel birşey ama bir kadın sizle ilgilenmiyorsa şüphelenmeye başlayın.

Kavga için sebep arıyorsa

Eve gelirken tuvalet kağıdını almayı unuttunuz ve 5 dakika içinde sevgilinizle bu konu yüzünden kavgaya tutuştuysanız. Ya da sizinle kavga etmek için her hareketinizi kolluyorsa bu kötüye işarettir. Bu durumda en iyisi olayı erkenden kavrayıp kavganın içine girmemek olacaktır.


Gizemli davranıyorsa

Gizem az miktarda olduğu zaman güzeldir. Ama sevgiliniz sizden herşeyini saklıyorsa ve hergün yeni yeni gizemlerle dolaşıyorsa bu iyiye işaret birşey değildir.
Günün nasıl geçti sorusuna kaçamak yanıtlarla cevap veriyorsa, size hiç açılmıyorsa ve dertleri azalmışsa bir kez daha sevgilinizi dikkatle incelemenizi öneririm.


Sıcakkanlı davranmayı elden bıraktıysa

Eğer hayatında başka biri varsa sizinle aranızda soğukluk yaratmak için mesafe koyamaya başlayacaktır. Fiziksel ve zihinsel anlamda. Hem seks yaşamınızda hem de ilişkinizde size uzak davranıyorsa işler yolunda gitmemeye başlamış demektir. Seks hayatından soğumuş olması illaki sizi aldattığına ilişkin bir durum olmayabilir ona dikkat edin.

Burada hislerinize güvenmelisiniz. Çok fazla seks yapmanızda kötüye işaret olabilir o yüzden sinyalleri iyi almaya bakın.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: