ALDATILABİLİRİM DE, ALDATABİLİRİM DE

Hamilelikte altıncı ayın içinde olan Çağla Şikel'den samimi açıklamalar..

Magazin

ALDATILABİLİRİM DE, ALDATABİLİRİM DE Eşi Emre Altuğ’un bir röportajdaki “Çağla’yı şu anda aldatmam ama ilerisi için bir şey diyemem” sözlerine hiç kızmadığını söyleyen Çağla Şıkel “Evlilik günün birinde yıpratılırsa aldatılabilirim de, aldatabilirim de” diyor

Emre Altuğ’la bir yıl önce nikâh masasına oturan Çağla Şıkel oğlu Hüseyin Kuzey’i kucağına almak için gün sayıyor. Milliyet'e konuşan Şıkel, duygularını “Çok heyecanlıyım. Hayatta ilk defa sen hamile kalmışcasına özel hissediyorsun kendini” sözleriyle anlatıyor...

Eşi Emre Altuğ’un verdiği bir röportajda “Çağla’yı şu anda aldatmam ama ilerisi için bir şey diyemem” sözlerine hiç kızmadığını belirten Şıkel “Emre boş konuşan, palavradan ‘Hayatım boyunca aldatmam’ diyecek bir adam değil. Emre bir şey söylüyorsa gerçekten anlatmak istediği bir şey vardır. Evlilik günün birinde yıpratılırsa aldatılabilirim de, aldatabilirim de” diyor.

Hamilelik nasıl gidiyor. Kaçıncı ayınızdasınız?

Altıncı ayın içerisindeyiz gayet güzel gidiyor.

Havalar çok sıcak zorluyor mu sizi?

Ben hep denizde olduğum için büyük bir sıkıntı yaşamıyorum. Bir de daha ağır değilim. Belki sekiz ve dokuzuncu aylarda daha ağırlaşırım. O zaman da zaten sonbahara denk geliyor.

Hamile olduğunuz halde topuklu ayakkabı giydiğiniz ve çok güneşlendiğiniz için doktorlar tarafından eleştirildiniz.

Beni ilgilendirmiyor o eleştiriler. Çocuğuma dikkat etmemem gibi bir şey söz konusu olabilir mi? O yüzden gerisi saçmalık.

Bir erkek çocuğu bekliyorsunuz. Hamile kalmadan önce kızınız mı yoksa oğlunuz mu olsun istiyordunuz?

Bundan 5-10 yıl öncesine kadar hep kızım olsun istiyordum. Şimdi oğlum olacak diye o kadar mutluyum ki. Anne rahmine düştükten sonra cinsiyeti fark etmez diye derler hele ki ilk çocukta. Tek dileğim sağlıklı olması. Bu konuyla ilgili konuşurken de sıkılıyorum açıkçası. Mutsuz oluyorum çünkü. Birisi sorduğu zaman iyi işte karnımda büyüyor diyorum. Zamanı gelecek doğacak inşallah diyorum. Bu konuyu konuşurken çok huzursuz oluyorum.

İlk hamileliğinizde talihsiz bir olay yaşadığınız için mi konuşmak istemiyorsunuz?

Hayır genel anlamda. Nazardan benim hep korkum vardır. Aman nazar değecek diye hiç konuşmuyor değilim ama uzun uzun konuşmak hoşuma gitmiyor.

Emre Bey “Sizi Seviyorum” adlı sinema filminde birbirinden güzel kızlarla kamera karşısına geçti. Bu durumun sizi çok kızdırdığını söyledi doğru mu?
Onu kıskanayım diye senaryoyu abuk subuk anlattı. Baktı ki ben ciddiyim sonra gerçeği anlatmaya karar verdi. Son derece mizahi bir durum var ortada.

Emre Bey bir röportajında ‘Çağla’yı şu an aldatmam ama ilerisi için bir şey diyemem’ diye açıklama yaptı. Bu durum sizi kızdırdı mı?

Ne diyeyim ki şimdi (Gülüyor). Hiç kızmadım. Emre bir şey söylüyorsa gerçekten anlatmak istediği bir şey vardır. Emre asla boş konuşan, palavradan ‘Hayatım boyunca aldatmam’ diyecek bir adam değil. O şu andaki duygularından bahsetmiş, ilerisini sormak da saçmadır. Ben de bilemem, sen de bilemezsin, hiç kimse bilemez. Tabii ki şu anda birbirimize olan saygımız sevgimiz, aşkımız, heyecanımız aldatma duygusundan bizi çok uzak tutuyor. Ama önümüzdeki sene ne yaşayacağımızı bilmiyoruz. Bu aşk, saygı ve sevgi devam ederse tabii ki aldatma olmaz. Hayatımın sonuna kadar deyip saçmalamanın bir anlamı yok. Bazı şeyler bitmezse, yürütebilirsen devam eder. Günün birinde evlilik yıpratılırsa aldatılabilirim ya da aldatabilirim.

Kilo alacağım diye hiç kaygım yok

Doğumdan sonra tekrar podyuma dönmeyi düşünüyor musunuz?

Vaktim olursa yaparım ama olacağını sanmıyorum. Sabah programı devam edecek. Benim vücudumu kaybedeceğim, kilo alacağım diye hiç kaygım yok. Öyle olmayacağına çok eminim. Vücudumu bozmamak için yemiyor değilim. Son ayda 700 gram almışım bunun 400 gramını bebeğime almışım. Onun ihtiyacı olan her şeyi ben ona verebiliyorum. İstersem mesleğime geri dönerim.

Doğumdan bir süre sonra işe başlayacaksınız zor olmayacak mı?

Kendimi bu anlamda çok geliştirdim. Çok okuyorum, çok takip ediyorum. Annemin desteği yanımda olsun hep isterim. Aynı şekilde kayınvalidemin de tabii ki. Bir yardımcım olacak. Acemiliği atlattıktan sonra çalışmaya devam edeceğim.

Ne tür kitaplar okuyorsunuz?

Bebek, anne, baba adı geçen 7-8 kitap bitirdim. O kadar keyif aldım ki, hayatımın hiçbir döneminde bu kadar kısa zamanda çok kitap okumamıştım.

Emre Bey size karşı pimpirikli mi?

Ben hamile olduğumu ona fazla yansıtmamaya çalışıyorum. Çok fazla aman sen dur, aman sen yapamazsın gibi durumlar yok. Yapamayacağımı hissettiğim zamanlarda ondan yardım istiyorum. O da son derece anlayışlı biri. Benim her türlü kaprisimi çekmeye hazır vaziyette bekliyor. Ben ‘Öff neydi o dokuz ay’ desin istemiyorum.

Şımarıklığa vurarak kıskançlık yaparım

Kıskanç bir kadın mısınız?

Benimki biraz şımarıklığa kaçıyor. Onu kıskandırmayı seviyorum. Ya da o kıskandığı zaman bana yaşattığı şeyi seviyorum. Onun da hoşuna gittiğini biliyorum. Ama ciddi boyutlarda kıskançlığımız olmadı. Hep espri olarak geldi geçti. Emre kıskanır ama belli etmez. O tehlikeli bir durum. Anlamazsınız da ne olduğunu, kafayı yersiniz. İki gün sonra ortaya çıkar. Ben daha şımarıklığa vurarak kıskançlık yapıyorum. Emre her zaman ‘Bir başkasının Çağla’yı beğenmesi beni kıskandıracak bir durum değil. Çağla’nın bir başkasını beğenmesi ve ilgi göstermesi beni kıskandırır’ der. Bu çok doğru bir laf. Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Emre’yi herkes beğenebilir ama Emre’nin başka birini beğenmesi önemli benim için.

Aşkınızı her dam taze tutmanın sırrı nedir?

Bilmiyorum ki, özellikle bir şey yaptığımız yok. Birbirimiz için doğru insanlarız bence. Aşkımızı kaybetmeyelim bugün şöyle bir heyecan yaşayalım gibi hesaplamalar içerisinde sürdürülen bir şey değil bu. Birbirimiz için hayattaki ‘O’yuz.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: