ALDATILAN DEMI MOORE'YE ESKİ KOCASI SAHİP ÇIKTI!

Ashton Kutcher tarafından aldatıldığı için depresyona giren Demi Moore'un en büyük destekçisi, eski eşi Bruce Willis, Kutcher'a ateş püsküren Willis, Moore'u bir an olsun yalnız bırakmıyor.

Magazin

ALDATILAN DEMI MOORE'YE ESKİ KOCASI SAHİP ÇIKTI! Bir süre önce kocası Ashton Kutcher tarafından aldatıldığını öğrenen Demi Moore, hayatının en kötü günlerini geçiriyor. Depresyona giren ve üzüntüden yemek yiyemediği için her geçen gün biraz daha eriyerek iğne ipliğe dönen ünlü oyuncunun içler acısı hali, yakınlarını çok üzüyor. Moore'un durumuna kahrolanlar arasında başı Kutcher'dan önceki eşi Bruce Willis çekiyor.

ONU BİR DAHA SAKIN ÜZME
Now Dergisi'nin haberine göre, boşandıktan sonra dost kaldığı Moore'un Kutcher'la yaşadığı ilişkinin en yakın şahitlerinden olan Willis,son günlerde zamanının çoğunu eski eşine destek olmakla geçiriyor.

Willis, bir yandan da çok öfkeli olduğu Kutcher'ı yuvasını kurtarmak için elinden geleni yapması yönünde cesaretlendiriyor. Ünlüaktör, genç meslektaşını, "Demi'yi bir daha üzersen bana hesap verirsin" diye uyarıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: