'ALDATILINCA BEN DE ALDATTIM!'

ECE GÜRSEL ALDATILMAYI ASLA AFFETMEYECEĞİNİ SÖYLEDİ VE ‘İHANETE BEN DE İHANETLE CEVAP VERDİM’ DEDİ!

Magazin

'ALDATILINCA BEN DE ALDATTIM!' İnternette yayın yapan bir siteye konuşan Ece Gürsel, "Her insan aynı yemeği yemekten bıkar. Bu durum kadın için de geçerli" şeklinde açıklama yaptı... Asla affetmem... Ece Gürsel, erkeğin kadını aldattığını ancak ama kadın yapınca farklı algılandığını söyledi ve söylerine şöyle devam etti: Bu yüzden kadınlar karda yürüsün, izini belli etmesin. Gerçekten ihanet varsa o zaman kadın da erkeği aldatmalı.

Ben aldatmayı asla affetmem. İhanete ihanetle cevap veririm. Zaten öyle de yaptım" diye konuştu. Aşk karın doyurmuyor! Bir sitesine "ilişki uzmanı" olarak katılan Ece Gürsel, "Güzel kadınlar zengin erkekleri mi tercih eder?" sorusuna ise şu yanıtı verdi: "Aşk karın doyurmuyor. Para her zaman önemlidir. Ama ben maddiyatın yanında sevgi de olsun isterim. Ortada ne kadar sevgi varsa o kadar para olmalı. Benim için ikisi de önemli."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: