'ALDATMIŞ OLABİLİRİM'

Sibel Turnagöl'ün 'Keyf-i Sibel' programının konuğu olan oyuncu Gürgen Öz, kadınları iyi anladığını ifade eden ve öz güven dolu sözler sarf edince, Turnagöl, hemen soruyu yapıştırdı.

Magazin

'ALDATMIŞ OLABİLİRİM' Star TV'de yayınlanan program Boğaz manzaralı bir mekanla çekilirken Gürgen Öz, kadınlar konusunda iddialı olduğunu gösteren sözler söyledi.

Kadın ve erkekler arasındaki ilişkiye değinen Gürgen Öz, 'Bir sürü şey kadın için. Sohbette kadın için, güldürmek de kadın için, yemek de kadın için, ön sevişme bile kadınlar için çıkmış bir şey. Erkek için yok böyle bir şey. Gayet netiz, gayet basitiz. Biz ilk çağdan gelen hayvanlığımızı kontrol edemiyoruz, biz hala ilk çağı taşıyoruz erkekler olarak. Kadınlar gelişmiş durumda. O ilk çağdaki hayvani duygularınızı daha kolay kontrol altına alabildiğiniz için erkeklerden çok büyük bir oranla öndesiniz' diyerek görüşlerini ortaya koydu.

Sibel Turnagöl ise, Öz'ün kadınları anladığını ifade eden ve kendine güvenli bu sözlerinden sonra şöyle sordu: '

'Hiç aldattın mı?

O ana kadar oldukça öz güvenle konuşan Gürgen Öz, bir süre duraksadıktan sonra soruyu şöyle yanıtladı:

'Hiç aldattın mı? Yani aldatmış olmuş olabilirim. Vakti zamanında olmuş olabilir. Olmuştur, olmuştur herhalde.'

Gürgen, bu sözlerinden sonra 'Nasıl bir erkek bir cevap bu ya. Nasıl kötü erkek cevap bu ya' diyerek durumu kurtarmaya çalıştı. Ancak Sibel Turnagöl, ikinci can alıcı sorusunu sordu:

'Yakalandın mı hiç?

Gürgen Öz, bu soru karşısında da biraz düşündükten sonra 'Yakalanmadım galiba, evet yakalanmadım sanırım, yakalandım mı acaba...' diyerek yine net bir yanıt vermekten kaçındı.

Sohbette o ana kadar bir hayli kendinden emin konuşan ve net ifadeler kullanan Gürgen Öz, Turnagöl'ün iki sorusuyla birçok erkeğin yaptığı gibi 'flulaşmayı' tercih etti ve net yanıtlar verip öz eleştiride bulunmadı.

Televizyongazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: