'ALEM YAPIYORUZ, BUNU DA YAZIN'

Manken Tuğçe Kazaz bulunduğu teknenin direğine tırmandı ve..

Magazin

'ALEM YAPIYORUZ, BUNU DA YAZIN' Manken Tuğçe Kazaz, Eylül 2005'te evlendiği Yunan Yorgos Seitraidis'i 1 yıl önce terk etmişti. Çünkü Fransız yönetmen Ramin Matin'e aşık olmuştu. Yönetmen sevgilisini de 2 ay önce bırakan Tuğçe Kazaz, Bodrum-Yalıkavak'ta demirli Seebee (Deniz Arısı) adlı teknede görüntülendi. Teknenin direğine çıkmak için dakikalarca uğraşan Tuğçe Kazaz'ın yanında adlarını açıklamadığı 3 genç vardı. Tuğçe fotoğrafları çekilirken 'Alem yapıyoruz, bunu da yazın' dedi.


'İçlerinden biri sevgilim'
Tuğçe Kazaz direğe çıkmaya çalıştığı sırada arkadaşlarından “Dikkat et, düşeceksin” diye sık sık uyarı aldı. Kahkahalarla gülen ve “Bana bir şeyolmaz” diye bağıran Tuğçe Kazaz daha sonra arkadaşlarını da tırmanmaya zorladı. Tuğçe Kazaz karaya çıktıktan sonra da “Tatil yaptığınız teknede sevgiliniz de var mıydı?” sorularına şöyle cevap verdi: Evet, içlerinden biri sevgilim. Ama bunu size asla söylemem. Bilin bakalım hangisi sevgilim
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: