"Alev Alev" dizisi nasıl bitecek?

atv ekranlarında yayınlanan Alev Alev dizisi cumartesi geccesi yayınlanacak olan final bölümü ile ekranlara veda edecek.

Magazin

"Alev Alev" dizisi nasıl bitecek? Gülşen Bubikoğlu, Tarık Akan ve Cüneyt Arkın'ın oynadığı Alev Alev filmi, Erler Film tarafından dizi olarak atv ekranlarında gösteriliyordu. Reytinglerde beklenen başarıyı sağlayamayan dizinin final yapmasına karar verildi. Alev Alev dizisinin nasıl biteceğini ise şimdiden merak konusu oldu. Filmdeki gibi kötü sonla mı, yoksa mutlu sonla mı bitecek?

FİLMDE NE OLMUŞTU?

Alev Alev filminde Gülşen Bubikoğlu'nun canlandırdığı Alev ile Tarık Akan'ın canlandırdığı Murat kaçarken teknenin patlaması sonucu ölmüşlerdi. Alev ile Murat'ı Şahin Koral(Cüneyt Arkın) ise silahla intihar etmişti.

DİZİDE NE OLACAK?

Erken final yapmak zorunda kalan dizide ise mutlu son gözüküyor. Alev ile Murat'ın Demir Boran'dan (İlker İnanoğlu) kaçarlarken iflas ettiği haberini alıyorlar. Kurtulduklarını düşünürlerken Demir'in adamı karşılarına çıkıyor ve Alev'in başına silah dayıyor. Murat'ın, Demir'in adamını vurması ve Alev'i kurtarması bekleniyor.

Demir Boran ise iflas ediyor ve polisler peşine düşüyor. Demir ve yeğeni Ümran ile ülke dışına çıkmaya hazırlanırken polis evi basıyor. Demir'in filmdeki gibi intihar etmesi veya polis ile girdiği çatışmada öldürülmesi bekleniyor.
Filmdekinin aksine Alev ile Murat'ı Demir Boran'sız mutlu bir sonla final yapacağı düşünülüyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: