'Alev Alev'in İskender'i Berker Güven'e anlamlı ödül!

Kadın hakları savunucusu ve eski bir ‘Kadın Hakları Yüksek Lisans Programı’ öğrencisi olan Alev Alev dizisinin ‘İskender’i Berker Güven, Yeditepe Üniversitesi Women in Business Kulübü tarafından, ‘Dünya Emekçi Kadınlar Günü Ödül Töreni'nde sanat dalında ‘Kadın Hakları Savunucusu’ ödülüne layık görüldü. Tören, koronavirüs tedbirleri kapsamında online olarak düzenlendi.

Magazin

'Alev Alev'in İskender'i Berker Güven'e anlamlı ödül! Güçlü bir kadın hikâyesinde, canlandırdığı İskender karakteri ile izleyenlerin büyük beğenisini toplayan başarılı oyuncu Berker Güven, toplumsal cinsiyet eşitliği konusundaki duyarlılığı ve katıldığı sosyal sorumluluk projeleri ile büyük takdir topluyor.

Güven, bu kapsamda toplumsal cinsiyet eşitliği için başarılı çalışmalar yürüten isimlerin ödüllendirildiği Yeditepe Üniversitesi Women in Business Kulübü tarafından düzenlenen ‘Dünya Emekçi Kadınlar Günü Ödül Töreni'nde sanat dalında ‘Kadın Hakları Savunucusu’ ödülüne layık görüldü. Sanat, spor ve iş dünyasından birçok ünlü ismin, online olarak canlı bağlandığı gece sonrası ise ünlü isme hayranları tarafından sosyal medyadan tebrik mesajları yağdı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: