ALEX STEBBİNS’TEN İLGİNÇ İDDİA!

‘Law and Order’ dizisinde rol alan Alex Stebbins’in sevgilisini elinden aldığı iddia edildi..

Magazin

ALEX STEBBİNS’TEN İLGİNÇ İDDİA! New York'ta bir barda barmen olarak çalışan 29 yaşındaki Luc Carl, 21 yaşındaki Alex Stebbins ile altı aydır birlikteydi. Carl, Stebbins'e hiçbir açıklama yapmadan ayrılmış.

İKİ YIL SONRA ARADI
Çılgın kıyafetleriyle ilgi çeken Lady Gaga'ya ağır suçlama... İddialara göre 24 yaşındaki Lady Gaga, 'Law and Order' dizisinde rol alan Alex Stebbins'in sevgilisi Luc Carl'ı elinden aldı. 2005 yılında Carl ile birlikte olan seksi yıldız, ünlü olduktan sonra ilişkiye son verdi. Ayrılıktan iki yıl sonra eski sevgilisiyle yeniden birlikte olmak isteyen Lady Gaga, Carl'ı aradı.

'GERÇEKTEN ÜZÜLDÜM'
O sırada Stebbins ile birlikte olan Carl buna rağmen Lady Gaga ile görüştü. Kısa bir süre içinde de Stebbins'ten ayrılıp Lady Gaga ile birlikte olmaya başladı. Yaklaşık üç aydır birlikte olan Carl ve Lady Gaga'nın mutlu olduğu söyleniyor. Carl'ın kendisinden ayrılmasına üzülen Stebbins, “Dünyanın en güçlü kadınlarından ve istediği her şeyi alıyor” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: