Aleyna Dalveren: Aleyna Tilki şişirilmiş bir balon

Şarkıcı Aleyna Dalveren, Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa' programına konuk oldu. Dalveren, adaşı Aleyna Tilki hakkında polemik yaratacak açıklamalara imza attı.

Magazin

Aleyna Dalveren: Aleyna Tilki şişirilmiş bir balon Genç şarkıcı Aleyna Dalveren, bugün '2. Sayfa' programına konuk oldu. Canlı yayınında çarpıcı açıklamalarda bulunan Dalveren, adaşı Aleyna Tilki hakkında polemik yaratacak sözlere imza attı. İşte o açıklamalar:

"ALEYNA ŞİŞİRİLMİŞ BİR BALON"

"Aleyna Tilki şişirilmiş bir balon. Çok başarılı olabilir ama bence çok şımarık, tavırlarını beğenmiyorum. Ajdar da 'dünya starıyım' diyor, o da 'dünya starıyım' diyor. Hareketlerini çok şımarık buluyorum, biraz mütavazi olmak lazım. Tarkan da dünya starı ama ne kadar mütavazi bir insan. Aleyna'yı başarılı buluyorum, ama 14 yaşında oyuncaklarımla oynamayı bırakmıştım.

"HİÇ SAMİMİ DEĞİL"

"Aleyna Tilki oynuyor, hareketleri samimi değil. Aleyna Tilki gibi aranjörle sevgili olmadım, kolay yolu seçmedim. Bana Aleyna Tilki'yi sorup duruyorlar, sıkılıyorum artık. Babası da benim çok yakın abimdir, sahne aldığım yere gelmişti. Bence Aleyna, halkla dalga geçiyor."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: