Aleyna Tilki 18'inci yaşına uçarak girdi!

Aleyna Tilki, Bostancı Gösteri Merkezi’nde konser verdi. Aynı zamanda 18’inci yaşını da kutlayan şarkıcı, dans şovları ve şarkılarıyla hayranlarına müzik şöleni yaşattı.

Kültür-Sanat

Aleyna Tilki 18'inci yaşına uçarak girdi! Cevapsız Çınlama ve Sen Olsan Bari şarkılarıyla ses getiren Aleyna Tilki, önceki gün Bostancı Gösteri Merkezi’nde konser verdi. 28 Mart’ta 18’inci yaşını dolduran şarkıcı, ilk büyük kutlamasını hayranlarıyla yaptı. Tilki, Bostancı Gösteri Merkezi’nde kurulan iki sahne ile hayranlarını şaşırttı. Genç şarkıcının konserine bilet alanlar, saat 15.00’ten itibaren gösteri merkezinin yanındaki lunapark eğlencesinden ücretsiz faydalandı.

YA ÜNİVERSİTEDE YA DA SAHNEDE EN İYİ OLACAĞIM
Sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Aleyna Tilki, yakın zamanda birkaç projesi olduğunu söyledi: “Bu yıl birkaç projem var ama diğer yanda da üniversite var. Hem sahneye hem de okula devam edebilirim diye düşünüyordum. İkisi bir arada gider ama birinden birini ön planda tutmam lazım. Şu an bir ikilemdeyim. Ya üniversitenin en iyi öğrencisi olacağım ya da sahnede en iyi olacağım.”İki saat performans sergileyen Tilki’ye sekiz kişilik dansçı grubu da eşlik etti. Kendi şarkılarının yanı sıra sevilen yerli ve yabancı şarkıları da söyleyen şarkıcı, büyük alkış aldı.

Kendi bestesini okudu!
Aleyna Tilki konserinde ilk defa kendi bestesi olan “Kukla” adlı şarkıyı da söyledi. Tilki’nin şarkısı, hayranları tarafından beğenildi.

Aleyna Tilki, konserinin ikinci yarısında özel kurulan bir sistemle sahneye uçarak girdi.

İŞTE KONSERDEN GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: