Aleyna Tilki: "Daha özgür olacağım"

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, geçtiğimiz gün Bebek'te objektiflere takıldı.

Magazin

Aleyna Tilki: "Daha özgür olacağım" Güzel şarkıcı Aleyna Tilki, geçtiğimiz gün Bebek'teydi. Tilki, basın muhabirlerinin sorularını yanıtladı.

12 TANE KİTAP ALDI
Bir kitapçıdan çıkan Tilki, 12 adet kitap aldı. Kitap okumayı çok sevdiğini belirten güzel şarkıcı "Küçüklüğümden beri çok ağır kitap okurum. Mesela Oruç Ali diye biri var, çok iyi kitap yazar. Kişisel gelişim kitapları okuyordum, şimdi biraz tarih kitapları aldım. Ağır okuyacağım" dedi.

AŞK İLE İLGİLİ KONUŞMUYOR
Tilki, Gülnur Güneş'in kardeşi Kadir Güneş'le aşk yaşadığı iddialarına cevap vermedi. Bu konuyla ilgili "Arkadaşlar ben öyle bir şey konuşmuyorum. Zaten bir müzik şirketi ile anlaştık, biliyorsunuz. Onun mutluluğunu, heyecanını yaşıyoruz. Diğer konular benim için zaten önemli değil" dedi.

"DAHA ÖZGÜR OLACAĞIM"
Aleyna Tilki, dünyaca ünlü bir müzik şirketiyle anlaşmasıyla ilgili "Daha farklı, daha özgür bir Aleyna Tilki olacağım" dedi.

Aleyna Tilki yine bebeğiyle görüntülendi!

Aleyna Tilki yine bebeğiyle görüntülendi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: