Aleyna Tilki: Her yaptığım ters köşe!

Amerika’dan dönen Aleyna Tilki, “Türkiye Aleyna’yı daha tanımıyor. Popüler kültürden uzak bir ruhum var, inşallah bir gün bunu gösterme şansı yakalayacağım” dedi.

Magazin

Aleyna Tilki: Her yaptığım ters köşe! Bir süredir eğitim için Amerika’da bulunan Aleyna Tilki, İstanbul’a döndü. Aranjör sevgilisi Emrah Karaduman’ın havaalanında karşıladığı şarkıcı, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Aleyna Tilki'nin o paylaşımı şaşırttı!

Aleyna Tilki'nin o paylaşımı şaşırttı!Pek çok şehir gezdiğini ve Los Angeles’ı sevdiğini belirten Tilki, “İngilizcem kötüydü, onu geliştiriyorum. Bir yandan da müzik yapıyorum. Hollywood bana ilham veriyor, birçok ırktan ve cinsten insan var” şeklinde konuştu.

Aleyna Tilki'den Lady Gaga'lı paylaşım!

Aleyna Tilki'den Lady Gaga'lı paylaşım!‘Yalnız Çiçek’ parçasına klip çekeceğini belirten şarkıcı, “Her yaptığım ters köşe. Türkiye Aleyna’yı daha tanımıyor. Popüler kültürden uzak bir ruhum var, inşallah bir gün bunu gösterme şansı yakalayacağım” dedi.

Aleyna Tilki verdi veriştirdi!

Aleyna Tilki verdi veriştirdi!Mustafa Mert Koç’la samimi fotoğrafları sosyal medyaya yansıyan Tilki, “İnsan yurtdışında bir Türk’le karşılaşınca çok seviniyor. O kareler sohbet esnasında çekilmiş, aşk falan yok” açıklamasını yaptı.

"Aleyna Tilki evime geldiğinde sütyen takıyorum"Kaynak: milliyet.com.tr

Aleyna Tilki önce isyan etti sonra da...

Aleyna Tilki önce isyan etti sonra da...Her sarışını Aleyna Tilki sanmamak lazım!

Her sarışını Aleyna Tilki sanmamak lazım!Aleyna Tilki ile ilgili şoke eden iddia!

Aleyna Tilki ile ilgili şoke eden iddia!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: