Aleyna Tilki ile Emrah Karaduman barıştı!

Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından ağır sözler söyleyerek sitem ettiği sevgilisi Emrah Karaduman ile barıştı. Karaduman, Tilki'nin gönlünü çiçek göndererek almayı başardı.

Magazin

Aleyna Tilki ile Emrah Karaduman barıştı! Geçtiğimiz günlerde Aleyna Tilki'nin ağlayarak sosyal medyada paylaştığı video olay olmuş, genç şarkıcıyla Emrah Karaduman'ın tartıştığı öğrenilmişti. Ardından Tilki Karaduman'a ağır yüklenmiş, attığı pek çok tweet ile sitem etmişti.

Yaşananların ardından şarkıcı Aleyna Tilki ile Emre Karaduman barıştı. Karaduman, Aleyna Tilki'ye çiçek gönderek gönlünü aldı. Tilki ise bu anları Instagram hesabının hikaye bölümünden takipçileriyle paylaştı. Tilki videoya, "Özür dileme çiçeği geldi, çiçek bayağı güzelmiş, bebek balkabakları filan var üzerinde, bu yüzden kısa sürdü küslüğüm. Hemen küserim, normalde hemen barışmam ama bebek balkabakları için her şey olabilir." notunu yazdı.

İşte o video:

https://www.gecce.com.tr/video-aleyna-tilki-ile-emrah-karaduman-baristi

Aleyna Tilki neden ağladı?

Aleyna Tilki neden ağladı?Aleyna Tilki:

Aleyna Tilki: "Siz rekorlara bakın!"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: