Aleyna Tilki isyan etti!

Cevapsız Çınlama ve O Sen Olsan Bari şarkılarıyla Youtube'da dünya starlarıyla yarışan Aleyna Tilki, sosyal medyayı aktif kullanmaktan geri kalmıyor.

Magazin

Aleyna Tilki isyan etti! Amerika'da yabancı dilini geliştirmek için eğitim görmekte olan Aleyna Tilki, anne ve babasının boşanmasını olgunlukla karşıladığını açıklamıştı. Emrah Karaduman ile projelerine devam eden genç şarkıcı "Amerika'da parmakla gösteriliyorum." demesiyle dikkat çekmişti.

Aleyna Tilki'nin kafası karışık!

Aleyna Tilki'nin kafası karışık!Her fırsatta bir gün dünya starı olacağını söyleyen Aleyna Tilki, sosyal medya hesaplarını da aktif kullanıyor. Instagram hesabından yediği kahvaltıyı paylaşan haberlerle gündeme gelen Tilki, bugün Twitter hesabından yazdığı paylaşımla dikkat çekti. Tilki'nin birine gönderme yaptığı iddia edilen paylaşımda "Başarılı olabilmek için, kimseyle iyi anlaşmak zorunda değilim." yazıyordu. Aleyna Tilki, son olarak Emrah Karaduman ile yollarını ayırdığı iddia edilmiş fakat Aleyna Tilki İstanbul'a ziyaret amaçlı geldiğinde Emrah Karaduman ile görülmüştü. Aleyna Tilki'nin Emrah Karaduman ile yollarını ayırması durumunda kariyerinde kötü bir grafik çizebileceği eleştirileri gelmişti.

Aleyna Tilki para basıyor!

Aleyna Tilki para basıyor!İşte Aleyna Tilki'nin o paylaşımı...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: