Aleyna Tilki: "Kaza değil, inatlaştık!"

Sosyal medyada yaşadıkları tartışma ile gündemden düşmeyen Aleyna Tilki ile Emrah Karaduman, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı.

Magazin

Aleyna Tilki: "Kaza değil, inatlaştık!" Şarkıcı Aleyna Tilki ve aranjör sevgilisi Emrah Karaduman, Nişantaşı'nda bir AVM’de bulunan güzellik merkezinden çıkarken görüntülendi. Çıkışta soruları yanıtlayan Tilki, Karaduman’la güzellik merkezinde şok tedavisi uygulattıklarını dile getirerek, “Kendimizi şokladık. Sıcaklık -40’a kadar düşüyor. Soğuk havayı çok seviyorum, kendimi soğuk havalarda, dağlarda koşturan Tilki gibi hissediyorum” şeklinde konuştu.


Genç şarkıcı, Karaduman'la sosyal medyada yaşadıkları tartışmayla ilgili, “Emrah’a birazcık kırılmıştım. Ben de o gün herkes gibi ağladım. Abartılacak bir şey yoktu. Ama birazcık ünlüyüz ya, o yüzden abartılıyor.” dedi.

Aleyna Tilki neden ağladı?

Aleyna Tilki neden ağladı?Aleyna Tilki, 700 bin TL’ye aldığı arabasını park ederken Emrah Karaduman’ın aracına çarpması hakkında da, “Kaza değil o. Emrah, ‘bana oradan çıkamazsın’ dedi. Ben de ‘hayır çıkabilirim’ dedim. İnatlaştık biraz. Çıktım da aslında ama sonra baktım Emrah’ın arabasına sürtmüşüm. Emrah’ın suçu, uyarması lazımdı beni” açıklamasında bulundu.

Emrah Karaduman: Benim arabamın suçu ne Aleyna?

Emrah Karaduman: Benim arabamın suçu ne Aleyna?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: