Aleyna Tilki kazandığı parayı ne yapıyor?

18 Yaşına girmesinin ardından konser programına hız veren Aleyna Tilki, önceki akşam yime sevenleriyle bir araya geldi.

Kültür-Sanat

Aleyna Tilki kazandığı parayı ne yapıyor? Konser öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelerek kendisine yöneltilen sorulara cevap veren genç şarkıcı, ''18 yaşına bastıktan sonra konser programına hız verdim. Bir yandan da yurt dışı konserlerim devam ediyor" dedi.


Aleyna Tilki: Artık kaçma gel yanıma!

Aleyna Tilki: Artık kaçma gel yanıma!Ailemin yanımda olması bana güç veriyor…

Ailesi de konserde genç şarkıcıyı yalnız bırakmazken, bununla ilgili olarak ise, "Onların yanımda olması bana güç veriyor. Bugün annem, babam ve kardeşim yanımda. Yurt dışı konserlerinde mutlaka annem veya babam yanımda oluyor" dedi.

Yıldız Tilbe'den Aleyna Tilki'ye destek!

Yıldız Tilbe'den Aleyna Tilki'ye destek!
Ben hala harçlık alıyorum

"18 yaşına basması sonrası hesaplarını kendi kontrol etmeye başladı" şeklinde çıkan habere de açıklık getiren Aleyna Tilki, "Hesaplarımı ben değil ailem takip ediyor hala. Ben hala harçlık alıyorum ailemden. Bir de benim hesabım var oraya yatıyor o yüzden hiç o tarafları kurcalamıyorum. İlerleyen zamanlarda çok güzel işlere imza atarak iş kadını olmak istiyorum ama daha bunlar için erken tabii.'' dedi. (Kaynak: hurriyet.com.tr)

Aleyna Tilki'nin yıllar önce çekilen videosu ortaya çıktı!

Aleyna Tilki'nin yıllar önce çekilen videosu ortaya çıktı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: