Aleyna Tilki rekor kırdı!

Aleyna Tilki, "Yıldız Tilbe'nin Yıldızlı Şarkıları" adlı albümünde yer alan seslendirdiği 'Yalnız Çiçek' şarkısına çektiği kliple rekor kırdı.

Magazin

Aleyna Tilki rekor kırdı! Yıldız Tilbe'nin Yıldızlı Şarkıları" adlı albümünde yer alan 'Yalnız Çiçek' şarkısını seslendiren Aleyna Tilki ilk kez yönetmen koltuğuna oturdu. Aleyna, yeni klibini müzikseverlerle paylaştı.

Aleyna Tilki set çalışanlarını canından bezdirmiş!

Aleyna Tilki set çalışanlarını canından bezdirmiş!İki parça ile toplamda 720 milyon izlenme sayısını geçen Aleyna Tilki, 'Yalnız Çiçek' şarkısına çektiği son klip ile 1 saatlik süre içerisinde 300 binden fazla izleyiciye ulaştı. 18 yaşındaki şarkıcı aynı başarıyı yeni klibinde de sağlaması halinde 3 parça ile 1 milyar izlenme rakamına ulaşan nadir isimlerden olacak.

Aleyna Tilki kime sitem etti?

Aleyna Tilki kime sitem etti?Klipte Aleyna'ya eşlik eden Emrah Karaduman Instagram hesabından, "Bizimki tutturdu 'sen de oynayacan klipte seni kaçıracağım' diye, olmayan oyunculuğum ile bu güzel senaryonun hakkını vermeye gayret ettim, 'Yalnız Çiçek' klip yayında, umarım seversiniz" notunu paylaştı.

Ne yaptın Aleyna?

Ne yaptın Aleyna?Youtube Türkiye'de en fazla dinlenme rakamlarına ulaşan parçaların sahibi olan Aleyna Tilki'nin 'Cevapsız Çınlama' klibi 386 milyon, 'O Sen Olsan Bari' klibi ise 337 milyon kez dinlenmişti.

Aleyna Tilki zirvede!

Aleyna Tilki zirvede!

Bunlarda ilginizi çekebilir: