Aleyna Tilki set çalışanlarını canından bezdirmiş!

Başarısıyla adından sıkça söz ettiren Aleyna Tilki, Yıldız Tilbe'nin yeni albümünde seslendirdiği "Yalnız Çiçek" şarkısına klip çekti. Klibin yönetmenliğini üstlenen Aleyna Tilki, sette çalışanları canından bezdirdi.

Magazin

Aleyna Tilki set çalışanlarını canından bezdirmiş! Mart ayının sonunda 18 yaşına basan Aleyna Tilki, Yıldız Tilbe'nin yeni albümünde seslendirdiği "Yalnız Çiçek" şarkısına klip çekti. Aleyna, klip için yönetmen koltuğuna oturdu, sette çalışan herkese ilallah ettirdi.

Yıldız savaşları!

Yıldız savaşları!Star TV'de yayınlanan Duymayan Kalmasın programında yorumcu olan Seren Serengil, aldığı duyumlara göre Aleyna Tilki'nin klip çekimleri sırasında çalışanları canından bezdirdiğini dile getirdi.

Aleyna Tilki cemiyet hayatına atıldı!

Aleyna Tilki cemiyet hayatına atıldı!Aleyna'nın klip çekimi boyunca istediği her şeyden kısa süre sonra vazgeçtiğini söyleyen Seren Serengil, "Oruç tutan insanları çok zor durumda bırakmış. Hazırlıktan önce makyaj ekibine pembe tonlarda makyaj istiyorum ona göre malzeme getirin dedikten sonra çekim günü pembeden vazgeçmiş. Daha sonra saçlarının kısa kesilmesini istemiş ancak bu isteğinden de vazgeçerek yeniden saçlarının uzatılmasını söylemiş" dedi.

Aleyna Tilki yine şaşırttı!

Aleyna Tilki yine şaşırttı!Serengil açıklamalarına, genç şarkıcının çekimlerde bir çalışanı ağlattığını da ekledi. Bilgileri aldığı kişide bu anların görüntülerinin de olduğu söyleyen Seren Serengil, görüntülerin peşine düşeceklerini de belirtti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: