Aleyna Tilki: Sizlere acıyorum!

Aleyna Tilki, Twitter hesabından açıklamalarda bulundu.

Magazin

Aleyna Tilki: Sizlere acıyorum! Genç şarkıcı Aleyna Tilki yaptığı açıklamalarla gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak güzel yıldız, Twitter hesabından bir paylaşımda bulundu. Fotoğrafını çekip "yüzsüz" diye paylaşan bir kadına "Hangimiz yüzsüz" diye sordu. Kendisine küfürlü mesajlar yazanlara ise "Sizlere acıyorum" dedi.

İşte Aleyna Tilki'nin o paylaşımları:

Kalkıp bişeyi kaliteli kalitesiz diye nitelendiren kişilerin hayat kalitelerini,amaçsızca ona buna klavyeden salladığı laflardan tartınız

Asla yazdığını görüp göremeyeceği kesin olmayan insanlara, görünmez bir varlık gibi küfretmeyi kendinize yakıştırıyor musunuz?

Ben size hem bunu yakıştırmıyor hem de hayatınızda yapabildiğiniz en büyük şeyin bu olduğunu bildiğim için sizlere acıyorum.

Geçen hastahanede selam verdiğim bayan selam vermediği gibi birde fotoğrafımı çekip yüzsüz diye paylaşıyor! Hangimiz yüzsüzüz bu durumda?

Yapabildiğiniz en büyük şey,tanımadığınız şeyden nefret edip onunla yarışmak mı ?

Nefret kimseyi beslemez! Acıktırır,kilo aldırır,hazımsızlaştırır! Nefret sağlıklı olmayan şeylerle doymaya çalışmaktır!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: