Aleyna Tilki: Üç kere kaza yaptım!

Oslo ve Kuzey Kutbu'na giden Aleyna Tilki, "Üç kere kaza atlattım. Kar kızağı ile 3 kere kaza yaptım, hatta bir tanesinde baya zor zamanlar geçirdim ama kurtuldum" açıklamasında bulundu.

Kültür-Sanat

Aleyna Tilki: Üç kere kaza yaptım! Genç yaşında yakaladığı şöhret ile adından sıkça söz ettiren Aleyna Tilki önceki gün alışverişte görüntülendi. Bir AVM'de pahalı mağazaları dolaşan Tilki, hayranlarının fotoğraf isteklerini de geri çevirmedi. Muhabirlerle karşılayınca objektiflere poz veren genç şarkıcı ardından onlarla ayaküstü sohbet etti.

Aralarına 'Tilki' girdi!

Aralarına 'Tilki' girdi!Tatil için gittiği Oslo ve Kuzey Kutbu'nda yaşadığı deneyimi anlatan Tilki şöyle konuştu: "Aslında tatil değildi, gidip görmek istedim oraları. Eksi 27 derecede kaldım, gerçekten çok zordu. Üç kere kaza atlattım. Kar kızağı ile 3 kere kaza yaptım, hatta bir tanesinde baya zor zamanlar geçirdim ama kurtuldum."

Aleyna Tilki, Afrika yolcusu!

Aleyna Tilki, Afrika yolcusu!Açıklama yaptıktan sonra alışverişe kaldığı yerden devam eden Aleyna Tilki, annesi ile birlikte uzun süre alışverişin keyfini çıkardı.


Aleyna Tilki, Deniz Seki'yi barıştırdı!

Aleyna Tilki, Deniz Seki'yi barıştırdı!Dünyaca ünlü modelden Aleyna Tilki'ye olay yorum!

Dünyaca ünlü modelden Aleyna Tilki'ye olay yorum!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: