Aleyna Tilki yine iddialı konuştu!

Son zamanlarda “Sen Olsan Bari” şarkısıyla gündemde olan Aleyna Tilki, Radyo D’de Sarı Şeker Sema’nın sorularını yanıtladı.

Kültür-Sanat

Aleyna Tilki yine iddialı konuştu! “Cevapsız Çınlama” şarkısıyla milyonların beğenisini kazanan Aleyna Tilki, çok fazla eleştirilere maruz kalması konusunda, “ Bana yük gibi gelen şey, tatil yapamamak. Bana çalışmak zor gelmiyor.” dedi.

Hadise'den Aleyna Tilki itirafı!

Hadise'den Aleyna Tilki itirafı!Yeni şarkısı “Sen Olsan Bari”nin başarısı hakkında ise, “Şarkıyı ben seçtim. Ozan Çolakoğlu aranjesini yaptı. İlerideki hedefim dünya starı olmak ve psikoloji okumak istiyorum.” diye konuştu.

Aleyna Tilki: Kitap yazıyorum!

Aleyna Tilki: Kitap yazıyorum!Dersi derste öğrenen biriyim

Okul hayatı konusunda da bilgi veren Aleyna Tilki; “Çok fazla ders çalışan biri değilim. Dersi derste öğrenen biriyim. Okul işlerini okulda hallediyorum. Gerekirse teneffüste ödevi bitiriyorum, eve götürmüyorum.” diye konuştu.

Aleyna Tilki'den bir ilk! İlk kez...

Aleyna Tilki'den bir ilk! İlk kez...Aramızda bir sürtüşme yok

Sarı Şeker Sema’nın Demet Akalın ile aralarında bir husumet olup olmadığını sorması üzerine; “Aramızda bir sürtüşme yok. Hiç tanımıyordum, görüşmemiştim. Demet Akalın’a beste göndermiştim, bestemi de aldı. Yeni albümünde bir bestemi kullanacak. Bence hit bir beste olacak.” dedi.

Aleyna Tilki, Londra yolcusu!

Aleyna Tilki, Londra yolcusu!Yurtdışında bile istediğim gibi hareket edemiyorum"

Sadece Türkiye’de değil yurt dışında da başarıya ulaşmak istediğini belirten genç sanatçı; Türkiye planlarını tamamladıktan sonra yurt dışına açılmak istediğini belirtti. “Türkü albümü yapmak istiyorum. Büyük bir proje. Yurtdışında kayıtlarını yapmak istiyoruz. Kendi bestelerimden oluşan Türkçe Pop albümü de yapmak istiyorum. Türkiye planlarımın hepsini tamamlayıp öyle dünyaya açılmak istiyorum. Yurtdışında bile istediğim gibi hareket edemiyorum. Oradaki bir Türk bile magazinci görevi görüyor. Bazen bunalıyorum o kadar.” diye konuştu.

Aleyna Tilki, sahneyi terk etti! Aleyna Tilki saldırıya mı uğradı?

Aleyna Tilki, sahneyi terk etti! Aleyna Tilki saldırıya mı uğradı?KAYNAK: hurriyet.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: